Меню
Кошик

Coctail games

Блеф-Паті RU
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Coctail games
сила впливу- Як ти змусив його це зробити?- Нічого складного, всього лише погрожував розкрити його таємницю.- Яку ще таємницю?- Поняття не маю, я блефував. Але, мабуть, це щось неймовірно жахливе, інакше б у нас нічого не вийшло.Настільна гра Блеф-паті - справжня вечірка, на якій потрібно блефувати ..
338 грн.
Геометрія уяви (Imagine) UA
Новинка
Виробник: Coctail games
Цікава паті-гра на пояснення слів за допомогою зображень на прозорих картках. Настільна гра «Imagine» була розроблена в 2015 році групою японських геймдизайнерів.У 2016-17 роках гра ставала номінантом конкурсів «Tric Trac», «Årets Spil», «As d'Or» і переможцем конкурсу «Mensa Select». Входить в ТОП-..
692 грн.
Виробник: Coctail games
Мяу-лабіринт: котячий шлях додомуКішки, як відомо, самі волелюбні істоти на світі. Але навіть вони часом тужать за затишного будинку, де світло, тепло і смачно годують. Про будинок, де можна згорнутися клубком у м'якому кріслі біля вогнища і муркотіти про своє, а господар буде чухати вихованця за ву..
395 грн.
Виробник: Coctail games
казкові сюрпризиКоробка гри СюрпрізиВсем відомо, що подарунки на Новий рік приносить Дід Мороз (або Санта-Клаус, дивлячись в якій країні відбувається справа). Але мало хто знає, що готує ці подарунки до доставки ціла команда маленьких ельфів! Робота у них ох яка клопітна, адже іграшок на чарівному с..
338 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)