Меню
Кошик

Cosmodrome Games

500 злісних карт. Версія 3.0 RU
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Cosmodrome Games
500 Злісних карт гра. Найкумедніша відповідьНецензурна паті-гра для дорослої й зухвалої компанії. Настільна гра «Cards Against Humanity» була розроблена в 2009 році. Один з авторів гри, Макс Тьомкін, також відомий як творець гри «Secret Hitler». «500 Злісних карт» - мегаприкольна наст..
675 грн.
Виробник: Cosmodrome Games
Швидка паті-гра для дорослої компанії. Хочете розважити гостей? Зробити вашу вечірку незабутньою? І краще пізнати своїх друзів? Тоді «Детектор правди» - те, що вам потрібно! Ми впевнені, що ця відверта гра стане прикрасою святкової програми. Секс, політика, шкідливі звички тощо - якраз ті ..
790 грн.
Виробник: Cosmodrome Games
Цікава сімейна гра про звірів-колекціонерів. Настільна гра «Squire: The Collector of the Glorious Rarities» була розроблена в 2019 році.Настільна гра «Сквайр. Клуб Колекціонерів» переносить учасників до вікторіанської Англії XIX століття. Ставши шляхетними звірами-галеристами, во..
960 грн.
Український Імаджинаріум UA
Хіт продаж
Виробник: Cosmodrome Games
Найпопулярніша гра для вечірок Імаджинаріум святкує свій день народження - 5 років це вам не жарти. На честь цієї радісної події компанія Cosmodrome Games вирішила порадувати шанувальників ювілейним випуском українською мовою. Втім, гра мовнонезалежна, і з українського тут тільки правила.Кажуть: «не..
280 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)