Меню
Кошик

Danko Toys

Джанга Extreme Tower RU
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Danko Toys
Спеціальне видання «Дженги», найвідомішої гри на спритність. Гра ідеально підійде для вечірки або сімейних посиденьок. Також вона буде відмінним варіантом для подарунка.У комплекті 56 дерев'яних брусків, виготовлених з натуральної деревини.Класичні правила «Дженги» не зазнали змін. На початку п..
270 грн.
Джанга Number Tower RU
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Danko Toys
Спеціальне видання «Дженга», найвідомішої гри на спритність. Гра ідеально підійде для вечірки або сімейних посиденьок. Також вона буде відмінним варіантом для подарунка.У комплекті 54 пронумеровані бруски з натуральної деревини. Класичні правила «Дженги» ускладнились зовсім трошки. На..
255 грн.
Джанга Power Tower RU
Немає у наявності
Виробник: Danko Toys
Спеціальне видання «Дженги», найвідомішої гри на спритність. Гра ідеально підійде для вечірки або сімейних посиденьок. Також вона буде відмінним варіантом для подарунка.У комплекті 54 брусків, виготовлених з натуральної деревини. Гікач не сумнівається, що якість деталей порадує найвимоглив..
400 грн.
Ерудит Premium UA
Хіт продаж
Виробник: Danko Toys
Ерудит Преміум 2в1 (Scrabble Premium Series) (Укр + Рос) - Настільна гра від ДанкоПреміум версія гри Ерудит (Скраббл) від українського виробника. Щільне і незбиране двостороннє поле, два варіанти гри: російською чи українською мовою.У комплекті є літери, як російського, так і українського алфав..
199 грн.
Твістер (Danko toys) RU
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Danko Toys
Твістеру завжди раді!- Ліва нога на червоний! Ліва нога на синій! Права рука на синій! Ліва нога на жовтий!- Гей, у тебе там що, дощечка не рівно або руки? Ми можемо грати так, щоб задіяти не тільки ліву ногу?Досить і пари слів, щоб зрозуміти, про що йде мова. Це як розмова ..
100 грн.
Твістер Grand RU
Хіт продаж
Виробник: Danko Toys
Твістер Grand: Всім твістера твістерЧи знаєте ви, що в «Твістер» можна грати не тільки один на один, але і командами? Скажімо, якщо в колі друзів зібралося як мінімум четверо бажаючих випробувати себе на полі з різнокольоровими кружками, то з цим складом цілком можна починати командне змагання...
120 грн.
Ферма Люкс UA
Хіт продаж
Виробник: Danko Toys
Ферма Люкс - це один з українських варіантів гри Суперфермер, цього разу якістю не гірше оригіналу. Фішки тварин і 12-гранні ігрові Заріка - пластикові. Поле і ігрові тайли з щільного картону. Хороша поліграфія та приємні кольори. Правила гри на двох мовах. Настільна гра Ферма - це економіч..
290 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)