Меню
Кошик

Kozak Games

Виробник: Kozak Games
«In Vino Morte: Caseus Vitae» - міні-додаток для настільної гри «In Vino Morte». Додає в гру карти сиру. З'являється нова дія - вкрасти карту сиру. Якщо гравець виконує дію «випити», і у нього є карта сиру, тоді все відбувається навпаки: вино вбиває гравця, а отрута - ні. #BBD0E0 ..
20 грн.
Виробник: Kozak Games
Швидка карткова гра з механікою перевірки удачі. Настільна гра «Stew» була розроблена в 2018 році. Перед вами переоформлений українське видання від компанії «Kozak Games». «Stew» - цікавий філлер на пам'ять і дедукції. За думку Икач, «Борщ» ідеально підійде для гри в сімейному колі або з друзями, і..
200 грн.
Духи Лісу  UA
Хіт продаж
Виробник: Kozak Games
"Духи Лісу" - це адаптація гри на блеф та дедукцію "Cunning Folk" з ілюстраціями рівня Діксіт. Ви прогулюєтесь лісом шукаючи різноманітних духів лісу. Гра познайомить Вас з карпатською міфологією і на вашому шляху Вам можуть трапитися мавки, чугайстри, лісовик, арідник, щезник та багато інших. Подив..
220 грн.
Виробник: Kozak Games
Класичні шестигранники, кубики з шістьма гранями, D6 dices, як їх не назви - результат один :) Ви питаєте у Гікача, навіщо мені ці куби? Ви можете дарувати їх друзям, кидатися ними у ворогів, використовувати їх в настільних іграх, а то і грати ними в "кістки", як Джек Воробей. А можете використову..
12 грн.
Перудо UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Kozak Games
Перудо - гра в кості, також відома як Качо, Качіто чи Дудо. Гра народилася в Перу і далі поширилася в Чилі, Болівії і в інших країнах Латинської Америки. 1532 року Пісарро і його конкістадори розбили і взяли в полон Сапа Інка Атагуальпу. Так Перу потрапило в руки іноземних загарбників, так прийшов к..
440 грн.
Виробник: Kozak Games
Швидкий дуельний абстракт від українського виробника. Настільна гра «Плямки» («Art of Spots») була розроблена в 2020 році Романом Задорожним, творцем і ведучим відеоблогу «НАТИСНИ СТАРТ». Ігровий процес У свій хід гравець викладає одну карту з руки. Правила розміщення:карта повинна частк..
200 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)