Меню
Кошик

Northern Light

Комікс 5 Земель. Том 1. Щосили
Новинка
Виробник: Northern Light
Видавництво Delcourt подарувало світу неймовірної краси комікс, що зачаровує з перших сторінок! Історія середньовічного тваринного світу, в якій представники різних видів змагаються за владу на п’яти континентах.⠀Сірус — старий король та герой битви за Дхакерон, — важкохворий. Його племінник Хірус —..
290 грн.
Комікс Абсолютна Людина-Павук
Новинка
Виробник: Northern Light
“Із великою силою приходить велика відповідальність.” Саме з цих пророчих слів у 1963 році почалася історія одного з найуспішніших та найвідоміших персонажів 20-го століття… Людини-Павука! Здібності, які ботанік Пітер Паркер отримав від укусу радіоактивного павука, ось уже майже 40 років запалюють у..
495 грн.
Комікс Божа Земля
Новинка
Виробник: Northern Light
Давним-давно у Західному Техасі «жив» старий на ім’я Емметт Квінлан, що страждав від хвороби Альцгеймера.Його син Рой разом із сім’єю вимушений був споглядати, як батько перетворюється на сповненого гнівом жалюгідного монстра. І навіть місцеві поліцейські вже не здатні були стримувати приступи старо..
350 грн.
Комікс Громадянська війна. Ініціатива
Новинка
Виробник: Northern Light
Акт реєстрації надлюдей прийнято, і тепер кожен, хто володіє надздібностями, має зареєструватися та розкрити свою особистість. Розбіжність поглядів навколо Акту розділила супергеройську спільноту на прихильників Тоні Старка, який відкрито підтримував реєстрацію, та Стіва Роджерса, який очолив рух ан..
80 грн.
Комікс Карнаж. Том 1. Уціліла
Новинка
Виробник: Northern Light
Хворий на всю голову симбіот повернувся, аби влаштувати різанину, і ім’я йому — Карнаж!Клетус Кеседі відновив серію вбивств, і ФБР йде по кривавому сліду з трупів.Вони впевнені, що готові до зустрічі з маніяком:У них є найсучасніша звукова зброя та команда спеціалістів, до якої входить герой ві..
180 грн.
Комікс Ключі Локів. Том 1. Ласкаво просимо до Лавкрафта
Новинка
Виробник: Northern Light
Сценарій Хілла і малюнок Ґабріеля Родріґеза в “Ключах Локів” розповідають історію про маєток Ключів, неймовірний будинок у Новій Англії з фантастичними дверима, що назавжди змінюють будь-кого, хто наважиться крізь них пройти… Сповнена ненавистю жорстока істота, що живе в будинку, не заспокоїться, по..
240 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 1
Новинка
Виробник: Northern Light
Світ, що нам знайомий — зник. Світ, в якому домінувала культура споживання та легковажності, замінив світ виживання та відповідальності. Епідемія апокаліптичних масштабів заразила всю земну кулю, змушуючи мертвих повстати та харчуватися живими. За лічені місяці цивілізації не стало: ніякого уряду, с..
350 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 2
Новинка
Виробник: Northern Light
Звичний нам світ зник. Історія Ріка, поліцейського, який отямився в лікарні, наповненій зомбі – продовжується. Йому вдалося відшукати сім’ю, він став лідером групи людей. Але він змінився. Важко сказати, хто це помітив першим: він чи його група. Проте він розуміє, що ніщо вже не буде як раніше, а йо..
350 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 3
Новинка
Виробник: Northern Light
Вперше за довгий час Рік та його люди знайшли безпечне місце – в’язницю. Камери стали для них кімнатами, а столова для в’язнів – затишною кухнею. Та разом із цим знайшли нові проблеми та клопоти. Над групою уцілілих нависає нова, глобальна загроза і вже важко сказати, що є небезпечнішим. Вона чи кон..
410 грн.
Комікс Чорна Вдова. Пролог
Новинка
Виробник: Northern Light
На шляху від шпигуна до месника в житті загадкової ЧОРНОЇ ВДОВИ було чимало таємниць. Але як саме ці окремі ситуації вплинули на нашу героїню? Де та нитка, яка з’єднує її минуле з майбутнім? Приготуйтеся до фільму про ЧОРНУ ВДОВУ від MARVEL STUDIOS, зазирнувши у минуле НАТАШІ РОМАНОВОЇ у цій легенда..
90 грн.
Комікс Ґодзілла: Правителі Землі. Том 1
Новинка
Виробник: Northern Light
Ґодзілла повернувся і світ зміниться назавжди!Гігантські монстри почали з’являтися на всій земній кулі, полишаючи за собою руйнування катастрофічних розмірів. Але хто.. Або що.. стоїть за цими раптовими атаками? Це завдання для командира Стівена Вудса та його загону протидії Кайдзю, що мають відбива..
390 грн.
Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)