Меню
Кошик

Нова Ера

Nanty Narking. Вікторіанські металеві монети UA
Новинка
Виробник: Нова Ера
Набір із 50 вікторіанських монет: 20 крон (ø — 2,5 см / 1 '') і 30 шилінгів (ø - 2 см / 0,8 '') зроблених за подобою справжніх монет вікторіанської епохи. Вишуканий і цінний аксесуар і переконливе доповнення, яке зробить Nanty Narking ще ціннішою! Монети виконані з металу й замінюють карто..
759 грн.
Nanty Narking. Великі сподівання UA
Новинка
Виробник: Нова Ера
Лондон часів Вікторіанської епохи, усім відомі персонажі Чарльза Дікенса та Артура Конана Дойла, Шерлок Холмс проти професора Моріарті, війна лордів за контроль над містом та Фейгін, який хоче принести суцільний хаос — це все світ гри Nanty Narking від Мартіна Воллеса!Дія гри відбувається у вікторіа..
1349 грн.
Виробник: Нова Ера
Детективно-психологічна гра про боротьбу за виживання в кубічному лабіринті. Настільна гра «Room 25» вийшла в світ у 2013 році. Ми не відкриємо Америку, якщо скажемо, що гра заснована на фантастичному горор-трилері «Куб» («Cube») та фільмах, які продовжують цю серію. У 2013-14 роках «Room ..
1850 грн.
Виробник: Нова Ера
«Room 25: VIP» - доповнення для детективно-психологічної настільної гри «Кімната 25. Повне видання (Room 25 Ultimate)».Містить 5 ексклюзивних плиток кімнат, жетон Вельми Іменитої Персони та протектори для плиток кімнат. Також є 2 порожні плитки для самостійного заповнення.Якщо ви..
585 грн.
МікроМакро: Вбивче місто UA
Хіт продаж
Виробник: Нова Ера
Ласкаво просимо до Вбивчого міста - міста, де злочин ховається за кожним кутом. Смертельні таємниці, підступні пограбування та холоднокровні вбивства тут звичні. Місцева поліція більше не контролює ситуацію. Тому нам тепер потрібні ваші навички розслідування!МікроМакро - це  гра, яка розлі..
880 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)