Меню
Кошик

Trefl

Стільчики (Mistakos) UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Trefl
Цікава гра на спрітність на зразок «Дженги» або «Звіровежі» з найсправжнісінькими маленькими стільчиками. Настільна гра «Mistakos» (або «Chairs») була розроблена в далекому 1999 році. Ця незвичайна гра стане знахідкою для дружньої компанії. Вона неодмінно сподобається дітям. У&nb..
375 грн.
Стільчики EXTRA (Міstakos EXTRA) UA
Новинка
Виробник: Trefl
Настільна гра «Міstakos EXTRA» - розширена версія «Cтільчиків», що містить 8 додаткових жовтих стільчиків. Тепер ви зможете побудувати ще більшу вежу з різнокольорових стільців!ІГРОВИЙ ПРОЦЕСГравці ходять по черзі.Активний гравець вибирає один стілець з купи.Гравець повинен додати до вежі&..
485 грн.
Виробник: Trefl
Колись усе розпочиналося із невеличких різнокольорових стільчиків, які перетворилися у щось значно більше. Якщо бути відвертими, то стільчики перетворилися у драбини. Якщо ви не розумієте, про що ми говоримо, то не спішіть переживати, зараз усе пояснимо. Річ іде, звісно ж, про настільну гру на сприт..
375 грн.
Виробник: Trefl
Дуельний варіант популярної гри на спритність "Стільчики".НАСТІЛЬНІ «СТІЛЬЧИКИ»Цікава гра на спрітність на зразок «Дженги» або «Звіровежі» з найсправжнісінькими маленькими стільчиками. Настільна гра «Mistakos» (або «Chairs») була розроблена в далекому 1999 році. Wя незвичайна гра..
332 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)