Меню
Кошик

WoodCat

 Анкх: Боги Єгипту UA
Передзамовлення
Виробник: WoodCat
Анкх: Боги Єгипту - стратегічна настільна гра про боротьбу богів Стародавнього Єгипту за підтримку мешканців берегів річки Ніл, які дедалі схильніші до монотеїзму, тобто обранню лише одного, верховного Бога. Саме в цьому і полягає мета гравців - обрати одного з богів пантеону Стародавнього Єгип..
2700 грн.
Виробник: WoodCat
Незвичайне сімейне євро, в якому замість кісток кидаються міпли. Настільна гра «Quetzal» була розроблена в 2020 році. Гравцям пропонується очолити команди археологів й авантюристів і відправитися на розкопки стародавнього міста Кетцаль. Упродовж партії вони будуть виставляти робочих на поле, зб..
1100 грн.
Виробник: WoodCat
Прикольна паті-гра про вибори. Настільна гра «Вибори» - продукт від українського виробника. Вона вийшла в 2021 році. Це дуже яскрава алегорична настілка в стилі фурі, яка ідеально підійде для гри з друзями. Вона потішить всіх учасників, незалежно від політичних поглядів.Вибори тварин. Як перемо..
590 грн.
Виробник: WoodCat
Українська відповідь знаменитому Таймлайну з прекрасним артом і поліпшеною механікою. Настільна гра «Дата. Фрагменти історії» вийшла в світ у 2019 році. Це швидка гра для справжніх ерудитів, присвячена історії України. На думку Гікача, вона сподобається і дітям, і дорослим, і новачкам, і д..
320 грн.
Виробник: WoodCat
Швидка паті-гра на пояснення слів шляхом малювання прямих ліній. Настільна гра «Kontour» була розроблена в 2018 році. Це дуже цікавий творчий філлер, який підійде і для сімейних посиденьок, і для дружньої вечірки. Гікач гарантує, що він сподобається всім учасникам, незалежно від віку чи ігрового дос..
320 грн.
Котомафія UA
Немає у наявності
Виробник: WoodCat
«Cats Mafia» - спеціальна версія знаменитої «Мафії» в котячому сеттингу. «Котомафія» може похвалитися стильним зворушливо-нуарним оформленням і пластиковими картами. Такі карти стійкі до зносу, не бояться води або бруду. Щільна компактна коробочка не займає багато місця, її без проблем мож..
235 грн.
Виробник: WoodCat
Пекельний острів- доля сильних! А ти зможеш втекти з безлюдному острові?Опинитися в сумної ситуації, коли ви з захватом піднімаєтеся на круїзний лайнер в надії вдосталь насолодитися океанічними красотами, а потрапляє в епіцентр стихійного лиха, звичайно ж, НЕ найкращий результат плавання. Але, добре..
650 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)