Меню
Кошик

Ігромаг

Виробник: Ігромаг
Хаос і розруха в Токіо набирають обертів. Здається, що всі існуючі монстри зібралися в одному місці, щоб стерти його з лиця землі або знищити один одного. Вони нещадні і знищують все на своєму шляху, кидаються автомобілями як повітряними кульками, вступають в криваві бої з іншими представн..
1165 грн.
Виробник: Ігромаг
Агора. Доповнення до гри «7 Чудес: Дуель» «7 Wonders Duel: Agora» - доповнення для «7 Чудес: Дуель», що додає в гру шестипалатний Сенат. У комплекті поле Сенату, карти сенаторів, змов і чудес, маркери впливу, воєнні жетони, жетони наказів і прогресу. Якщо ви хочете урізноманітнити гру «7 Чудес..
824 грн.
7 чудес. Друге видання   7 Wonders (Second Edition) UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Ігромаг
Заново відкрийте для себе 7 чудес, гру, яка отримала більше нагород, ніж будь-яка інша гра у світі, в абсолютно новій версії. Всіма улюблена, як публікою, так і критиками, 7 чудес вже давно зайняла своє місце в якості орієнтира в сучасних настільних іграх.«7 чудес» заснована на простій і елегантній ..
1290 грн.
Dobble Pixar (Доббль Pixar) UA
Новинка
Виробник: Ігромаг
Захоплююча сімейна гра про пошуки збігів на картках, тепер з ілюстраціями зі знаменитих мультфільмів Pixar!«Доббль» входить в ТОП-100 найкращих паті-ігор на сайті «BoardGameGeek». Гра дозволить поєднати приємне з корисним - дорослі весело проведуть час, а діти зможуть потренувати свою уважність..
378 грн.
Виробник: Ігромаг
Компактна версія "Вулика", одного з найкращих дуельних абстрактів за всю історію настільних ігор. Містить нові фішки із доповнення. Сонечко вміє переміщатися по головах інших комах на 2 кроки, а потім повинне спуститися вниз. Комар (він же москіт) є джокером, він копіює можливості фішки, з..
495 грн.
Діксіт  UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Ігромаг
Настільна гра “Діксіт” - ваш особистий квиток у світ фантазій, мріянь і неймовірних подорожей. Ця настолка ламає усі стереотипи, стандартні представлення і дає повну волю уяві. Весела карткова гра на асоціації зайде і дітям, і дорослим. Неймовірно красиві ілюстрації на величезних картах у дусі Сальв..
979 грн.
Виробник: Ігромаг
Всесвіт гри, яку було відзначено великою кількістю нагород, продовжує розширюватися. На вас чекають 84 абсолютно нові карти, які можна використовувати з базовим Діксіт і Діксіт Одіссея. Подорож до самого серця вашої уяви триває!СВІТ ВІДДЗЕРКАЛЕНЬНад цим випуском працював художник Себастьян Телл..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
«Діксіт 2: Пригода» - додаток для настільної гри Діксіт і Діксіт Одіссея. У комплекті 84 нові карти з приголомшливими ілюстраціями.Даний набір зможе урізноманітнити гру, освіжити враження і підвищити реіграбельність для тих, хто вже знає напам'ять всі карти з попередніх випусків, а також вичерпні ас..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
Діксіт 3: Подорож — це розширення для хіта та бестеллеру у світі настільних ігор Діксіт із 84 новими картами з фантастичними та сюрреалістичними зображеннями. Ці карти можна використовувати з компонентами базової гри для більшої різноманітності або використовувати як окрему колоду для самостійної гр..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
Як і у випадку з Діксіт Квест / Діксіт 2 і Діксіт 3, Діксіт Origins (також відоме як Діксіт 4: Витоки- це розширення для Діксіт з 84 новими картами з фантастичними та сюрреалістичними зображеннями. Ці карти можна використовувати з компонентами базової гри для забезпечення більшої різноманітності або..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
Діксіт 5. На сон грядущийПсихологи стверджують, що наші сни - це відображення наших думок. Все, про що ви думаєте перед сном, або що вас турбує, може відвідати ваше сновидіння. Згадували про кого-небудь з друзів, з ким не бачилися довгий час - оп, і ось ви вже «випадково» зустрілися уві сні. Читали ..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
«Діксіт 6: Спогади» - додаток для настільної гри Діксіт і Діксіт Одіссея. У комплекті 84 нові карти з приголомшливими ілюстраціями.Даний набір зможе урізноманітнити гру, освіжити враження і підвищити реіграбельність для тих, хто вже знає напам'ять всі карти з попередніх випусків, а також вичерп..
506 грн.
Показано з 1 по 12 із 32 (3 сторінок)