Меню
Кошик

Діксіт 3 (Подорож) UA

Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
Діксіт 3 (Подорож) UA
506 грн.
  • Наявність У наявності
  • Dixit 3: Journey
  • 30-60 хв
  • 8+
  • 3-6
  • Українська
Правила до цієї гри:

Діксіт (935.07KB)

Діксіт 3: Подорож — це розширення для хіта та бестеллеру у світі настільних ігор Діксіт із 84 новими картами з фантастичними та сюрреалістичними зображеннями. Ці карти можна використовувати з компонентами базової гри для більшої різноманітності або використовувати як окрему колоду для самостійної гри в Діксіт. (У Діксіт 3: Подорож немає дошки для підрахунку очок або жетонів, тому вам потрібно буде відстежувати це самостійно і створювати свої власні жетони для голосування якщо у вас немає базової гри Діксіт.)

image - 0

Що стосується ігрового процесу в Діксіт, кожен раунд один гравець бере на себе роль Оповідача, вибираючи одну карту зі своєї руки, потім загадує асоціацію або розповідаючи історію, наспівуючи частівку або іншим чином роблячи щось, що, на його думку, пов’язано з зіграної картою. Потім кожен інший гравець вибирає одну карту зі своєї руки та таємно передає її Оповідачеві. Ці карти перемішуються і відкриваються, потім гравці голосують за карту, вони повинні зрозуміти, де ж лежить карта зіграна Оповідачем. Якщо ніхто або все не голосують за Оповідача, він не отримує очок; якщо він отримав кілька голосів, але не всі голоси, він набирає очки залежно від кількості отриманих голосів. Кожен гравець, який проголосував правильно чи отримав голос за свою карту, які інші гравці прийняли за карту Оповідача, також отримує окуляри. Після певної кількості раундів перемагає гравець із найбільшою кількістю очок.

image - 1

Настільна гра Діксіт отримало дуже позитивні відгуки та отримала понад 60 нагород і номінацій і зараз є однією з найпопулярніших ігор у світі. Авторитетне видання у світі настільних ігор BGL описали це як карткову гру, яка «дозволяє творчості та уяві бунтувати», у той час, як Shut Up & Sit Down назвав її «однією з тих дуже особливих ігрових ідей, які максимально використовують людський мозок, зводячи при цьому його правила гри до мінімуму». Діксіт — одна з тих рідкісних ігор, у які можна грати з мінімальними труднощами для людей різного віку й навичок. Усі розширення для Діксіт також були добре сприйняті критиками та спільнотою.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаАсоціації
Кількість гравцівВід 3 до 7
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре