Меню
Кошик

Lavka Games

Виробник: Lavka Games
Швидка творча гра на відгадування слів за малюнками. Настільна гра «#ARTBOX» була розроблена в 2019 році. У тому ж році вона стала лауреатом премії конвенту «Гранікон». На думку Гікача, ця проста, цікава і весела гра підійде як для сімейних посиденьок, так і для дружньої вечірки. #Промалюнки гр..
700 грн.
Виробник: Lavka Games
«Ірландське море»: доповнення до «Війни світів» Доповнення до дуельної колодобудівної гри «Війна Світів: Нова Загроза». Розширення «Ірландія» додає нове поле Смарагдового острова, нові карти для людей та прибульців та нові жетони будівель. Якщо ви хочете зробити гру більш кризовою та варіативною, Г..
350 грн.
Виробник: Lavka Games
ДРУГЕ НАШЕСТЯ ІНОПЛАНЕТЯНКолодобудівна дуельна стратегія, заснована на одноіменному романі Герберта Уеллса. Цього разу марсіани набагато краще підготувалися до вторгнення, зміцнивши імунітет проти хвороботворних бактерій. Висадившись в Шотландії, вони мають намір нарешті дійти до Лонд..
850 грн.
Епохи ( Tapestry) Уцінка  RU
-16 %
Виробник: Lavka Games
Захоплююча економічна стратегія під авторством Джеймі Стегмайєра підкорює ігроманів всього світу. Зараз ця яскрава настолка з мініатюрами доступна кожному, хто давно мріє створити свою власну цивілізацію з унікальною історією розвитку. Крок за кроком пустинні території будуть заселені та п..
2900 грн. 2450 грн.
Виробник: Lavka Games
Соковитий сімейний абстракт про створення скульптур кетцалькоатлів. Логічна настільна гра «Cóatl» вийшла в 2020 році. Того ж року вона стала номінантом конкурсу «5 Seasons», а в 2021 році - номінантом конкурсу «GEEKS d'OURO» у категорії «Найкраща сімейна / паті-гра року». Cóatl може похвал..
1150 грн.
Виробник: Lavka Games
Легенди Дикого Заходу: карти, гроші, люди в чорному ...Де найкрутіші пограбування, погоні і пропащі шахраї, хапаються за револьвери при будь-якому різкому русі незнайомця? Звичайно ж, на Дикому Заході!Вас манять прерії, ризик і стукіт ковбойських чобіт? Тоді ви, безсумнівно, можете стати ч..
2795 грн.
Виробник: Lavka Games
Тортуга 2199 (Tortuga 2199) гра: повстання в секторі ОмегаКонфедерація ніколи не славилася бережливим ставленням до шахтарів. Тим більше, якщо ці шахтарі – злочинці, що були засуджені до примусових робіт в копальнях на планеті, що знаходиться на задвірках галактики.А що трапляється, якщо зібрати раз..
1525 грн.
Виробник: Lavka Games
Перевидання популярного пригодницького колодобуду від Райнера Кніції в новому стильному оформленні!Пригодницька сімейна гра-гонка з механікою декбілдінгу. Настільна гра «The Quest for El Dorado» була розроблена в 2017 році. Її автор, доктор математики Райнер Кніція, добре відомий читачам п..
1200 грн.
Виробник: Lavka Games
Уві сні і Наяву (Roam) гра: Арзіум чекає на васКолись дуже давно на ці землі було накладене закляття забуття, густий морок огортає усе, і місцеві мешканці бродять без цілі, балансуючи між марінням і реальністю. Багато героїв, про чиї дивовижні пригоди можна розповідати нескінченно, наразі перетворил..
700 грн.
Чарівні королівства (Fantasy Realms) RU
Хіт продаж
Виробник: Lavka Games
Швидка карткова гра про боротьбу фентезійних королівств. Настільна гра «Fantasy Realms» вийшла в світ в 2017 році. Для своєї вагової категорії цей філлер має досить високий рейтинг на сайті «BoardGameGeek». Перед вами російське видання. Ви можете купити українську локалізацію - "Казкові кр..
550 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)