Меню
Кошик

Третя Планета

Манчкін  UA
Немає у наявності
Виробник: Третя Планета
Дозвольте представитися - Манчкін!Запеклі битви, а також не менше запеклі суперечки про поділ видобутку і «правильності» убивства чудовиськ - ось що чекає Вас в коробці з настільною грою Манчкін (Munchkin), головний девіз якої - роби все швидше і краще за інших! Якщо Вам до душі драйв, сміх і д..
450 грн.
Виробник: Третя Планета
У похмурому світі далекого майбутнього гравці будуть мочити монстрів, хапати скарби і підставляти друзів. Від трьох до шести манчкінів відправляться борознити простори всесвіту. Всі починають цивільними першого рівня без армії. В процесі партії герой може вступити в Гвардію Смерті або в армію:ультра..
450 грн.
Манчкін Легенди UA
Немає у наявності
Виробник: Третя Планета
Манчкин легенди: Все, як на підбірЕх, що за герої раніше були, і які подвиги вони здійснювали! Не дарма про них складали легенди і міфи. Ось взяти, наприклад, Гермеса - ніяких перешкод для нього не існувало, взув крилаті сандалі, і вперед до звершень. Чи то справа Адоніс - був так упевнений в собі, ..
450 грн.
Манчкин: Нечиста сила  UA
Немає у наявності
Виробник: Третя Планета
Обережно, Хоробрі манчкіни! Тутешні підземелля битком набиті Не тільки скарбами, а й найрізноманітнішої нежиттю! На кожному кроці вас підстерігають страшні прокльони та небезпечні вороги. Справжнісінька Нечиста Сила!«Манчкин Нечиста Сила» - це набір з цілих трьох міні доповнень російською мовою до п..
180 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)