Меню
Кошик

Манчкін Легенди UA

Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Немає у наявності
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
Манчкін Легенди UA
450 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • 45-100 хв
  • 12+
  • 3-6
  • українська

Манчкин легенди: Все, як на підбір

Ех, що за герої раніше були, і які подвиги вони здійснювали! Не дарма про них складали легенди і міфи. Ось взяти, наприклад, Гермеса - ніяких перешкод для нього не існувало, взув крилаті сандалі, і вперед до звершень. Чи то справа Адоніс - був так упевнений в собі, що не впорався на полюванні зі страшним диким звіром. До речі кажучи, на останній в його житті полюванні. А ось Геракл - зробив дванадцять великих подвигів, і не моргнув! Це ж треба було і величезного немейского лева задушити, і лернейську гідру вбити, і позбавити народ від стимфалийских птахів.

Тож не дивно, що манчкіни теж захотіли всесвітньої слави на віки вічні. Вони ж борються кожен день, кожну годину, кожну хвилину, але мало хто про це знає. Так і було прийнято рішення відправитися в подорож по міфам і легендам.

Давня легенда говорить

В чудовому битві здобуде перемогу той воїн, хто зуміє дійти до десятої сходинки першим. Втім, де фініш тільки що стало зрозуміло, а де ж старт? Настільна гра Манчкін Легенди (Munchkin Legends), як і більшість інших з серії Манчкин, починається з розбору карт на дві колоди: двері і скарби. Карти потрібно ретельно перемішати і поставити в центр столу, щоб всім гравцям було зручно до них дотягуватися. З скарбами, в принципі, зрозуміло: вони і в Африці - скарби. А ось що ж за двері, і куди вони ведуть?

Гра Манчкін Легенди являє собою якийсь екскурс в Древній Рим і Стародавню Грецію. У вас з'явиться можливість особисто познайомитися з героями міфології, або навіть стати одним з них. Шлях до вершини Олімпу, до успіху і слави складається з деякого числа дій. Для початку ви відкриваєте двері і смиренно приймаєте те, що за ними знаходиться. Якщо там який-небудь монстр, звір, тварина - боріться. Він не хоче на вас нападати? - хмикнет і плюньте йому вслід. Ви не можете з ним впоратися? - біжіть або зустріньтеся зі смертю. Якщо за дверима не виявилося жодного страхітливого монстра, то його можна пошукати самостійно: викличте на бій звіра зі своєї руки, і розправтеся з ним. Після бойових битв обшукайте відкриту кімнату: напевно, там завалялися скарби і коштовності, уготовані вам за перемогу. По закінченню всього позбудьтеся від зайвих карт: на руці має залишитися п'ять або менше карток, решта - скиньте або віддайте найслабкішому гравцеві.

Настільна гра Манчкін Легенди дозволяє кликати до себе на підмогу товаришів, і не забороняє цих же товаришів потім підставляти. Така ось медаль з двома сторонами. У чужій бій можна втручатися і підкидати одноразові шмотки чи якісь інші бонуси, підтримуючи будь-яку зі сторін (ха-ха). Прокльонів, що зустрівся у вас на шляху, доведеться підкорятися, якщо ви, звичайно, не опинитеся володарем хотельного кільця або сандалет-протекторів. А стародавні боги-то любили поізощряться, час від часу когось прокліная.Так що намагайтеся вивертатися від прокльонів, перемагати в боях, пакостити друзям і збирати скарби, щоб в підсумку виявитися самим легендарним манчкінів

Манчкин: Всім міфам - легенда, і всім легендам - міф!

Дана гра, як і годиться, не обійшлося без дивних ілюстрацій і іскрометного гумору. І, нехай, тут зустрічаються незвичні монстри, а на битви з ними даються особливе зброю і шмотки - все одно гра Манчкін Легенди (Munchkin Legends) вписалася в серію ігор Манчкин відмінно. Крім того, її можна змішувати з іншими випусками, начебто Манчкин Ктулху або Манчкин Зоряний, щоб подивитися, як античні герої будуть відчувати себе в космосі або під водою.

А той факт, що даний випуск вийшов українською мовою, додає окрему родзинку. Адже ми звикли вже до монстрам на ім'я Хряк-шовінніст або Сопливий ніс, але абсолютно не звикли до братів Зомбюкінім або Коніку без ноги. Так що давайте знайомитися!

Характеристики
ВікВід 12
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 3 до 6
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре