Меню
Кошик

Тенета слів UA

Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
Тенета слів UA
700 грн.
  • Наявність У наявності
  • 30-60 хв
  • 8+
  • 4-8
  • українська

Командна паті-гра на асоціації в фентезійному сеттінгу. Настільна гра «Trapwords» була розроблена в 2018 році групою чеських Геймдизайнер. У тому ж році вона стала номінантом конкурсу «Golden Geek» в категорії «Краща паті-гра». В даний момент «Trapwords» входить в ТОП-60 кращих товариських ігор всіх часів на сайті «BoardGameGeek».

Мережі слів Гра: Фентезійні пригоди з поясненням і відгадування слів

Гравці діляться на дві команди (мінімум 2 гравця в команді) і розсідаються по різні боки столу. Кожна команда отримує лист з таблицею для слів-пасток. Фігурки команд розміщуються в кімнаті №3. Жетони друге кімнат викладаються в ряд. Гравці відкривають випадкову карту монстра і розміщують його фігурку в останній кімнаті.

Ігровий процес Trapwords

Партія складається з раундів. Команди беруть по одній карті слів з колоди. На карти слів зверху кладуться жетони книг - в проріз видно слова, які повинні будуть відгадати противники.

Придумування слів-пасток

Кожна команда складає список пов'язаних слів-пасток. Кількість слів-пасток одно номера кімнати, де знаходиться команда супротивників.

Пояснення і відгадування слів

Жетони книг зі словами передаються пояснюють в командах ворогів. Для ясності Икач назве їх капітана. Капітани повинні пояснити своїм командам отримані слова, Використовуючи інші слова.

Капітани пояснюють слова по черзі. Пісочний годинник перевертаються. Капітан дає своїй команді скільки завгодно підказок.

У команди є 5 спроб, щоб відгадати секретне слово. Якщо хтось називає загадане слово, фігурка команди відразу просувається в наступну кімнату.

Команда провалюється, якщо:

закінчується час;

закінчуються спроби;

капітан вимовляє слово-пастку.

Кінець раунду

Якщо обидві команди провалюються, монстр рухається назустріч, переходячи в наступну кімнату. Якщо монстр виявляється в кімнаті з прокляття, він пересуває його на одну кімнату далі - ближче до гравців. Коли команда стикається з прокляття, карта прокляття перевертається і застосовується її ефект.

Бій з монстром

Опинившись в одній кімнаті з монстром, команда починає битися з ним. Команда повинна відгадати секретне слово за особливими правилами монстра. Якщо гравцям вдається зробити це, вони перемагають у грі. Якщо в течение 8 раундів командам не вдається здолати монстра, перемагає монстр.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 4 до 8
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре