Меню
Кошик

Креатив UA

Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
Креатив UA
449 грн.
  • Наявність У наявності
  • 15-20 хв
  • 7+
  • 2-6
  • українська

Швидка творча гра про асоціативні зв'язки. Настільна гра «Креатив» була розроблена в 2021 році. Її автора, українського геймдизайнера Олександра Невського  знають за такими настілками, як «Містеріум»«Містеріум Парк»«Детектив Клуб»«Пірати 7 морів» і «Сірий кардинал».

Креатив Гра на асоціації

У грі передбачені 2 режими - змагальний (кожен за себе) і кооперативний (усі заодно). Безплатний електронний додаток «LinkUs» використовується як таймер.

Перед початком партії карткова колода перетасовується. Учасники гри отримують по 2 випадкові карти з колоди.

Змагальний режим гри

Перший гравець відкриває верхню карту з колоди. У додатку запускається таймер. Перший гравець вибирає одну зі своїх карт і пояснює іншим гравцям, як пов'язаний один з об'єктів на вибраній карті з іншим об'єктом на відкритій карті. Якщо йому вдається переконати більшість гравців, він кладе свою карту поверх відкритої карти й добирає з колоди нову.

Далі ходить наступний гравець за годинниковою стрілкою. Він робить те саме, тільки не відкриває нову карту з колоди, а використовує карту, викладену попереднім гравцем. Він не може вибирати зображення, яке використовував попередній гравець.

Якщо час закінчується або гравець не може встановити асоціативний зв'язок між зображеннями, він кладе перед собою одну зі своїх карт. Це штрафна карта. Даний гравець стає першим гравцем, добирає карти й перезапускає таймер.

Грають доти, доки хтось не отримає третю штрафну карту. Перемагає гравець з найменшою кількістю штрафних карт.

Кооперативний режим гри

Гравці діють спільно. Запустивши таймер кооперативного режиму в додатку, вони намагаються розіграти якомога більше карт, пояснюючи свої асоціації. Менше 10 карт - це поганий результат, а більше 20 - просто фантастичний.

Характеристики
ВікВід 7 років
ТематикаАсоціації
Кількість гравцівВід 2 до 6
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре