Меню
Кошик

Igames

Виробник: Igames
"Алі Баба" - захоплююча настільна гра для 2-4 чоловік, в якій ми разом з відомим Алі Бабою вирушаємо в битком набиту скарбами печеру. Навколо виблискують золото і дорогоцінні камені, лунає дзвін монет і в світлі смолоскипів переливаються сапфіри. Щоб перемогти в цій грі, необхідно винести якомога бі..
399 грн.
Виробник: Igames
Гра Викрутайс (IceCool). Замутимо віражі!Гей, ковзаючи сюди, тут весело! - Секунду, треба ковзани підточити. - Вважай, що немає секунди. Швидше, ось-ось прийде черговий! Як і всі учні, школярі пінгвінячій школи люблять хвацько поганяти на перервах по шкільних коридорах. Але, як завжди, знайдеться..
750 грн.
Виробник: Igames
Ласкаво просимо в Клуб, де збираються самі обдаровані детективи. Тут вони вправляються в своєму ремеслі, доводячи до досконалості дедуктивні навички. Хто стане кращим детективом в цей вечір, покаже чергову партію. ВІДЛУННЯ ТАЄМНИЦІЧасто трапляється, що детективні справи оповиті якимось містичним ту..
449 грн.
Виробник: Igames
Швидка творча гра про асоціативні зв'язки. Настільна гра «Креатив» була розроблена в 2021 році. Її автора, українського геймдизайнера Олександра Невського  знають за такими настілками, як «Містеріум», «Містеріум Парк», «Детектив Клуб», «Пірати 7 морів» і «Сіри..
449 грн.
Виробник: Igames
Таємничий МістеріумУ грі Містеріум (Mysterious Signs) на околиці міста стоїть старовинний особняк, в який не так давно переселилася нова сім'я. Він дістався їм майже за безцінь - багато років пустували будинок не могли продати навіть самі хитрощі ріелтори. Деякий час сім'я спокійно жила в ньому, але..
799 грн.
Виробник: Igames
Спіритуалісти думали, що після перемоги над тим неупокоенний духом все скінчилося. Але вони гірко помилялися. Мертві ніколи не відстануть від цього місця. І на цей раз у них з'явилася зброя страшніше, ніж будь-коли. Тепер на стороні потойбічних сил з'явилася влада над часом. У доповненні Містеріум. ..
389 грн.
Виробник: Igames
"Таємничі знаки" - перше доповнення до вітчизняної гри "Містеріум", що здобула безліч нагород. Дане доповнення не привносить в гру нові механіки, але може істотно урізноманітнити ігровий процес завдяки новим картам привида, снів і екстрасенсів.З "Таємними знаками" ви зможете ще глибше зануритис..
389 грн.
Містеріум. Доповнення Прихований мотив UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Igames
В дане доповнення неможливо грати без базової гри «Містеріум».«Прихований мотив» - нове доповнення до популярної української грі, що пропонує крім розкриття особистості, місця і предмета додатково розгадати мотив злочину. У гру додається четвертий тип карт - мотивів. Екстрасенси виграють, якщо ..
225 грн.
Наше Море (Mare Nostrum) UA
Немає у наявності
Виробник: Igames
Стародавні римляни називали Середземне море «Mare Nostrum», що на латині означає «Наше Море». «Наше Море» - це гра для 3-5 гравців про створення власної імперії. Кожен зможе спробувати привести один з народів стародавнього світу до величі. Імперії будуть нарощувати свій вплив, підкоряючи нові прові..
1900 грн.
Виробник: Igames
Парк Менеджер (Habitats): заповідна зона своїми рукамиЗ'єднатися з дикою природою досить легко, якщо дотримати нескладні умови комфортного співіснування тварин і людей. Але як зробити так, щоб в одному місці було затишно і зебрам з жирафами, і крокодилам з мавпами, і диким кабанам з видрами? Без клі..
499 грн.
Виробник: Igames
Сірий Кардинал (Behind the Throne). Країною править не той, хто сидить на троні ...Як відомо, де зосереджена влада, там точаться інтриги і підступи. У будь-якому королівстві негласно ведеться закулісна боротьба, і поруч з троном правителя обов'язково варто Сірий Кардинал, що нав'язує свої погляди ко..
295 грн.
Виробник: Igames
Тема - це гра для вечірки, в якій потрібно якомога точніше вгадувати емоції ведучого по якомусь приводу. Як грати? Правила пояснюються однією картинкою - на звороті коробки (на останньому фото). На початку партії всі гравці отримують по п'ять карток з малюнками-емоціями. Один учасник стає провідн..
329 грн.
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)