Меню
Кошик

Lord of board

Виробник: Lord of board
Рідкісними є ті випадки, коли щось із часом стає тільки кращим. А із настільними іграми все ще складніше ‒ важко створити перевидання якоїсь гри, щоб вона стала кращою за оригінал. Сотні прикладів не дадуть збрехати. Але одному чоловікові, ім'я якому Мартін Воллес, таки вдалося ц..
2200 грн.
Klask 2 UA
Немає у наявності
Виробник: Lord of board
Не знаємо як ви, а ми полюбляємо рухливі настільні ігри. Що, ви не розумієте як це? З одного боку це має бути настільна гра, щоби вона стояла на столі чи на якійсь іншій плоскій поверхні. З іншого ж боку, вона має задіяти якісь наші м'язи ‒ не тільки ж міплів виставляти на ігрове поле! Хоча якщо пер..
1680 грн.
Klask 4 UA
У наявності
Виробник: Lord of board
ласк — це рухлива настільна гра для двох гравців, що нагадує чимось суміш настільного хокею з аерофутболом. Гравці пересувають магнітні джойстики по ігровому полю, намагаючись обходити перешкоди в спробах «забити» кульку в лунку суперника.KLASK — це сенсація, що породила культові та міжнародні турні..
2240 грн.
Виробник: Lord of board
Дії гри відбуваються за часів давніх кельтів. Десь в Ірландії вожді кланів борються за панування над Зеленим островом. Вони будують цитаделі і святилища, нарощують бойову міць і відправляють своїх воїнів відкривати або підкорювати нові землі.Щоб стати верховним королем, клани гравця повинні бути при..
2150 грн.
Виробник: Lord of board
СЕЗОНИ ІНІША: СВЯЩЕННІ СВЯТАГравці отримують карти сезонів. Поруч з полем розміщується жетон сезонів. Тепер фазу зібрання завершує крок «Священних свят». У кожному сезоні одне свято - Імболк, Белтейн, Лугнасад або Самайн. Залежно від сезону спрацьовують ефекти того чи іншого кельтського свята. ..
1450 грн.
Виробник: Lord of board
Навіть у ХХІ столітті величина й міць Римської імперії вражає як істориків, так і пересічних громадян. Розширюючи кордони, римський імператор Адріан Август вирішив побудувати захисний вал, який би став північним кордоном величної стародавної держави.Гравці, перевтілишись у римських генералів, повинн..
1090 грн.
Архітектори Західного Королівства (Architects of the West Kingdom) UA
Новинка
Виробник: Lord of board
Титулована сімейна гра з механікою виставляння робітників. Настільна гра «Architects of the West Kingdom» вийшла в 2018 році. Вона відкриває новий цикл «Західного королівства».«Архітектори західного королівства» гра. Велике будівництво для КаролінгівГравцям пропонується стати придворними архітектора..
1150 грн.
Виробник: Lord of board
Хітова воєнна стратегія про протистояння американських і німецьких армій в останні роки Другої світової війни. Настільна гра «Undaunted: Normandy» була розроблена в 2019 році Девідом Томпсоном і Тревором БенджаміномШвидкий колодобудівний варгеймУ 1944 році союзники висадилися в Нормандії, відкривши ..
900 грн.
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia)  УЦІНКА UA
Хіт продаж Уцінка -20 %
Виробник: Lord of board
РОЗПАКОВАНА КОРОБКА. ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУУ давнину, коли наша ера ще навіть не настала, українські степи заселяло багато войовничих народів (пригадати з уроків історії хоч би про сарматів). Але одними з найвідоміших були, звичайно ж, скіфи, яких водночас боялися і поважали. Скіфи завжди б..
1250 грн. 1000 грн.
Виробник: Lord of board
У давнину, коли наша ера ще навіть не настала, українські степи заселяло багато войовничих народів (пригадати з уроків історії хоч би про сарматів). Але одними з найвідоміших були, звичайно ж, скіфи, яких водночас боялися і поважали. Скіфи завжди були неймовірно спритними воїнами, на своїх конях, не..
1250 грн.
Виробник: Lord of board
Якщо вам близька тематика Близького Сходу, ви прихильник чогось нескладного і варіативного, пропонуємо цілком і повністю зануритися в атмосферу одного з найбільших торгових центрів Індії - Джайпур. Саме тут товари продаються за найкращими цінами, а феєрія кольорів і відтінків, які можна зустріти на ..
650 грн.
Загублені руїни Арнака (Lost Ruins of Arnak)  УЦІНКА UA
Уцінка -20 %
Виробник: Lord of board
КОРОБКА РОЗПАКОВАНА. ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ОГЛЯДУПропонуємо вам відчути себе Індіаною Джонсом чи Ларою Крофт у настільній грі Загублені руїни Арнаку. На цьому безлюдному клаптику землі у вас є величезний простір для досліджень, які обов'язково приведуть до багатьох неочікуваних зустрічей і подій. Коли..
1800 грн. 1440 грн.
Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)