Меню
Кошик

Джайпур (Jaipur) UA

Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
Джайпур (Jaipur) UA
650 грн.
  • Наявність У наявності
  • Jaipur
  • 30
  • 9+
  • 2
  • українська
Правила до цієї гри:

Джайпур (Jaipur) правила гри (4.07MB)

Якщо вам близька тематика Близького Сходу, ви прихильник чогось нескладного і варіативного, пропонуємо цілком і повністю зануритися в атмосферу одного з найбільших торгових центрів Індії - Джайпур. Саме тут товари продаються за найкращими цінами, а феєрія кольорів і відтінків, які можна зустріти на кожному кроці, здатні перевершити найсміливіші фантазії! Не встигнете й оком кліпнути, як в ваших руках опиняться одна, дві або навіть більше нових покупок, потрібні і не дуже, проте однозначно яскраві, насичені і емоційні.

"Джайпур" - це класична настільна гра на збір сетів. Мета гри - стати найбагатшим торговцем на ринку, щоб постачати товари самому Махараджі. Постачати товари Махараджі - це особлива милість і найвища честь для будь-якого торговця. Протягом декількох тижнів (раундів в грі) двоє гравців будуть купувати і вигідно продавати різноманітні товари. Власник найбільшого капіталу в кінці тижня отримає Печатку Махараджі, яка наближає його до цієї честі.

Вперше гра "Джайпур" була випущена в 2009 році, і успішно була перевидана в 2020. Автор гри швейцарець Себастьян Пошон, а видавництвом займається всесвітньо відома компанія "Asmodee". Ще з моменту першого накладу гра отримала величезну кількість схвальних відгуків. Зокрема, зазначалося, що гра є досить простою, в той же час - з глибоким ігровим процесом і величезною варіативністю. Багато користувачів стверджували, і продовжують досі, що цю гру можна сміливо пропонувати навіть тим, хто дуже рідко грає в настільні ігри. У наступному році "Джайпур" отримала чимало нагород і номінацій. А на самому авторитетному в світі поціновувачів настільних ігор сайті BoardGameGeek, гра займає 132 місце серед всіх настолок на планеті, а також - 20 серед ігор для сімейного дозвілля. Незважаючи на те, що з моменту появи гри пройшло більше 10 років, вона до цих пір не втратила свою актуальність.

Гра "Джайпур" - це досить швидка дуельна гра, де партія триватиме не більше півгодини. У невеликій коробочці ви знайдете чимало якісних компонентів: 55 ігрових карт, 38 жетонів товарів, жетон верблюда, 3 Печатки Махараджи і 18 бонусних фішок.

Підготовку до гри не можна назвати довгою або складною. На початку партії потрібно викласти 3 карти верблюдів, а також дві випадкові карти з колоди на ринок. Кожен учасник, в свою чергу, отримує по 5 випадкових карт. Всі жетони з шістьма видами товарів (дорогоцінне каміння, золото, срібло, тканини, прянощі і шкіра) розкладаються по видам і в порядку зростання їх вартості. Бонусні фішки з символами трьох, чотирьох або п'яти товарів окремо перемішуються між собою і викладаються в три окремих стовпця.


Гра триває 2 або 3 раунди. Після кожного з них визначається один переможець, який забирає собі Друк Махараджи. Той, хто першим набере дві таких Печатки, і стане повноцінним переможцем в грі.

Ми щасливі, що тепер кожен матиме можливість грати в "Джайпур" українською мовою.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаКарткові
Кількість гравців2
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре