Меню
Кошик

Бобот (Bobot) UA

Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
Бобот (Bobot) UA
760 грн.
  • Наявність У наявності
  • Bobot
  • 30-45
  • 10+
  • 2-4
  • українська

Гра є новинкою, яка вийшла у вересні 2018 року за мотивом фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!

У цій грі групі відчайдушних шукачів пригод потрібно проявити завзятість, стратегічне мислення і командний дух, тому що або все переможуть або програють. Гравцям потрібно виконати умови сценарію - відремонтувати енергетичну станцію, яка є ключовим об'єктом для захисту всієї людської цивілізації.

Захищатися людям допомагають Бобот - трансформаторні будки в яких живе Енергія Всесвіту. Їм протистоять космічні прибульці невідомої раси - Сміттярі, які намагаються зупинити розвиток людських технологій і зростання Енергії у Всесвіті.

Їх небезпечний план вступить в силу під час надсильної сонячної бурі, тому команді доведеться працювати в умовах дуже обмеженого часу до початку бурі. Якщо вдасться відремонтувати Енергетичну Станцію, Боботи встигнуть включити захисне поле нашої планети, яке врятує енергосистему і електроніку Землі.

Механіка

У цій кооперативної грі гравцям належить спільними зусиллями відремонтувати енергетичну станцію. Гравці можуть вибрати між 8 різними сценаріями, які впливають на тривалість гри, необхідний набір ресурсів, що потребуються для усунення поломки. Також гравці можуть обрати складність сценарію, що буде впливати на стартовий сетап і кількість годин до фіналу.

Героям по черзі належить переміщатися по різних локаціях на ігровому полі, вирішувати ситуації за допомогою проходження перевірок, використовуючи свої навички.

У грі навички представлені різними кубиками, наприклад при перевірці навички Сила у персонажа Влад використовується восьмигранний кубик, якщо ж Ви граєте за Бобота, то в даному випадку будете кидати дванадцятигранний.image - 0

В кінці ходу кожного гравця ходять Сміттярі, вони або намагаються атакувати Станцію, або рухаються до неї ближче, також в цю фазу можуть спрацьовувати будь-які ефекти, що впливають на всіх гравців.

Резюме

Гра є хорошим атмосферним гейтвеем у світ настільних ігор, прості правила в мир настольных игр, нескладні правила сподобаються гравцям, кому хочеться пограти в щось цікаве, але не дуже заморочене, як Древний ужас или Это моя война. Гра відмінно підійде для сімейного дозвілля і об'єднає проти спільного ворога, як дітей, так і дорослих.

Характеристики
ВікВід 10 років
Тематикафентезі
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре