Меню
Кошик

Докер UA

 Докер UA
 Докер UA
Хіт продаж
 Докер UA
 Докер UA
Докер UA
210 грн.
  • Наявність У наявності
  • Doker
  • 5-15
  • 8+
  • 2-4
  • українська

Настільна гра Докер - це невелика абстрактна стратегія, для перемоги в якій знадобиться хороше просторове мислення.
Докер була розроблена німецькою командою гейм дизайнерів, але художнє оформлення належить українській кампанії Feelindigo, які спробували додати свій колорит. Наприклад, ілюстрації до гри нагадують зображення одеського порту.
У грі гравці візьмуть на себе ролі портових докерів, кранівників, і будуть мати у своєму розпорядженні свої кубики-контейнери.
Взяти участь в партії Докер зможуть від двох до чотирьох осіб. У кожного учасника є по три контейнери певного кольору. Слід так розташовувати їх, щоб повністю перекрити можливість ходу іншим гравцям. Як тільки учасник гри Докер не може в свій хід пересунути контейнер - він вибуває. Останній, що залишився в грі, стає самим вмілим докерів і переможцем партії.
Ігрове поле в грі є квадрат три на три. Саме в цьому «доці» і будуть встановлюватися куби-контейнери.
На початку ходу гравець зобов'язаний кинути шестигранний кубик і пересунути один зі своїх контейнерів на що випало число. Слід зазначити, що ходити взад-вперед заборонено, тому переміщення свого кубика-контейнера треба планувати. Кубики можуть встановлюватися один на одного. Хід на одиницю вгору або вниз також є переміщення на одиницю. Тобто, якщо ви встановлюєте свій контейнер на вже існуючу з двох кубів вежу, вам доведеться витратити два очка з випали на шестигранник. Розташувавши свій контейнер поверх чужого, ви повністю блокуєте можливість переміщення для іншого гравця.
Настільна гра Докер - це цікава стратегія, в якій ваш виграш залежить від грамотного планування і дещиці удачі в кидках кубика. Гра розвиває концентрацію уваги і просторове мислення.
Докер - чудова кишенькова гра з простими правилами, але глибоким ігровим процесом. Саме з таких стратегій для багатьох відкривається величезний світ настільних ігор.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре