Меню
Кошик

Кескіфе (Keskifé) UA

Кескіфе (Keskifé) UA
Кескіфе (Keskifé) UA
Кескіфе (Keskifé) UA
Кескіфе (Keskifé) UA
Хіт продаж
Кескіфе (Keskifé) UA
Кескіфе (Keskifé) UA
Кескіфе (Keskifé) UA
Кескіфе (Keskifé) UA
Кескіфе (Keskifé) UA
225 грн.
  • Наявність У наявності
  • Keskifé
  • 30
  • 7+
  • 4-16
  • UA

"Кескіфе" із французької "Qu’est-ce qu’il fait?" означає "Що він робить?". Цього, в принципі, вже достатньо, щоби зрозуміти, що однойменна гра буде дуже веселою. Правила тут такі, що не займають багато часу для вивчення. Більше того ‒ поріг входження дуже низький, тож узяти участь зможуть гравці майже будь-якого віку.

То що це за гра така?

Усього буде 6 раундів. Ведучий (якого ви всі обрали) бере одну з колод на свій вибір і за 3 секунди вирішує, чи він візьме собі картку "Ви мавпа", чи звичайну із текстом. Усі інші потрібно перетасувати між собою та роздати гравцям. І тут у дію вступають ігрові компоненти, про які ми ще не згадували ‒ чорний і білий кубики. Після того, як усі картки будуть роздані, потрібно їх кинути , що і визначить пантоміму на цей раунд. Чорний кубик відповідає за десятки, а білий ‒ за одиниці. Дивимось, що написано на картці під цим номером, і на рахунок "три" починаємо виконувати! Все максимально просто!

Проблеми можуть виникнути в тих чи в того, хто отримав собі картку "Ви мавпа". На ній цей текст повторюється купу разів, у той час як на інших зустрічаються різноманітні дії. Як ви розумієте, власник цієї картки поняття не має, яку дію потрібно виконувати. І в той час, поки всі починають заколисувати дитину чи марширувати, потрібно дуже швидко адаптуватися та повторювати ці рухи за ними, поки ніхто не встиг запідозрити мавпу! Якщо подивитися на все це збоку, то це виглядає як якесь безумство, але дуже веселе безумство! Після подібних розваг завжди є що згадати, а ще це дарує море позитиву.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаАсоціації
Кількість гравцівВід 4 до 12
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре