Меню
Кошик

Созвон RU

Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
Созвон RU
300 грн.
  • Наявність У наявності
  • Созвон
  • 15-30 хв.
  • 16+
  • 2-10
  • Російська

Созвон: дзвінки для моторних коміків!

image - 0Настільні ігри завжди були відображенням різних популярних культур, книг, фільмів, серіалів і особистих задумів творців. Хто ж знав, що для настільної гри зідзвонився ідеєю для натхнення стануть хуліганські дзвінки друзям? Так-то воно так, але не зовсім так. В оригінальному YouTube-шоу, як і в грі, гравцям потрібно дзвонити тільки до незнайомців і ні в якому разі не ображати їх! Але, ця розмова відбувається не для знайомства. 

Мета гри - вміло розіграти співрозмовника, при цьому використовуючи незвичайні словосполучення від ведучого. Чого тільки не придумаєш заради веселощів і загартування імпровізаційного гумору!

Настільна гра зідзвонився - це кумедна гра в карти для великої компанії. Це настільне втілення популярного розважального шоу на YouTube, де відомі коміки розігрують людей по телефону розповідаючи вже зовсім дивні історії!

розкуті розмови

Для гри в зідзвонився потрібно відібрати двох сміливих учасників з хорошим почуттям гумору. Третім, і зовсім не зайвим, буде ведучий. Він роздає обраним гравцям стіки з дивними фразами, але не показуючи н image - 1а них текст до початку гри - тоді весь інтерес буде втрачено! Встановіть кількість використовуваних "підказок" для цієї партії, можна почати з 5-6. Далі добровільно вирішите кому з гравців почати дзвонити. Так почнеться розіграш!

Активний гравець дзвонить в певне місце з незвичайним завданням і озвучує попередньо отриману історію. Другий учасник поступово видає дзвонив стіки з абсурдними фразами, але саме вони і є перчинкою здзвонитися. Той, хто телефонує повинен вміло, по одному вставляти в розмову безглузді слова, підв'язуючи їх до своєї історії. Закінчивши тривіальну мова, гравець передає хід іншому учасникові.

Перемагає співрозмовник, якому вдалося вимовити все фрази, ідеально вписавши в контекст розмови і розвеселивши спостерігають. При однаковому результаті самого юморного гравця визначає публіка!   

Созвон: смішний діалог по телефону всім піднімає настрій! 

image - 2Настільну гру зідзвонився можна вважати однією з найяскравіших і незвичайних ігор в жанрі патігеймов. Хоча в партії всього двоє активних гравців, решта компанія пасивних учасників (глядачів) створює потрібну невимушену атмосферу, отримуючи при цьому задоволення, а також визначає умовного переможця зідзвонився! Адже перемога не так важлива, головне - смішні історії! 

Характеристики
ВікВід 16
ТематикаЕротичні
Кількість гравцівВід 2 до 10
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре