Меню
Кошик

Парк менеджер RU

Парк менеджер RU
Парк менеджер RU
Парк менеджер RU
Парк менеджер RU
Парк менеджер RU
Парк менеджер RU
Парк менеджер RU
499 грн.
  • Наявність У наявності
  • 30-50 хв
  • 10+
  • 2-5
  • російська

Парк Менеджер (Habitats): заповідна зона своїми руками

З'єднатися з дикою природою досить легко, якщо дотримати нескладні умови комфортного співіснування тварин і людей. Але як зробити так, щоб в одному місці було затишно і зебрам з жирафами, і крокодилам з мавпами, і диким кабанам з видрами? Без клітин, вольєрів і колючого дроту. І при цьому люди могли б із задоволенням спостерігати за їхнім життям, не порушуючи особистого простору звірів і не завдаючи їм шкоди.

Всьому цьому навчить настільна гра Парк Менеджер (Habitats). Це справжній бальзам на душу екологів, гринписовцев і природознавців. Враховуйте особливості і потреби кожного вихованця заповідника, розміщуйте їх в наближених до природного проживання умовах, як якби це відбувалося в їхньому житті на волі, і буде щастя всім.

Готуємо будиночки звірятко, оглядові майданчики - поціновувачам живих красот

У грі Парк Менеджер 2-5 захисників живої природи стануть засновниками шикарних заповідників. Протягом трьох ігрових років вам потрібно буде піклуватися не тільки про правильне розміщення тварин, а й про відвідувачів парку.

За вдале поєднання всіх вимог гравці отримують переможні очки, за результатами підрахунку яких і визначитися найкращий менеджер парку.

Підготувавши і розмістивши на столі ігрові компоненти, в тому числі поле для підрахунку очок з фішками на розподілі «0», потрібно покласти на нього 3 випадкових тайла досягнень (завдань). Залежно від кількості гравців випадкові тайли парку викладаються в певному форматі, який підкажуть правила гри. Це буде ринок, на який вже спрямовані капоти ваших машинок.

Театр починається з вішалки, а парк - з головного в'їзду. Саме від нього ви і почнете розширювати територію свого зеленого дітища.

Гравці ходять по черзі, розділяючи кожен свій хід на 4 фази:

Отримання тайла з ринку. Брати можна тільки доступні частини, які знаходяться безпосередньо перед або з боків вашого джипа. Якщо тайл знаходиться позаду машини - його не можна забрати за винятком випадку, коли з дозволених сторін немає більше плиток.
Просування по ринку. Наведіть свою фігурку на тільки що звільнилося місце.
Розміщення на ринку нового тайла. На те місце, де був припаркований ваш джип, поки не проїхав далі вглиб ринку, викладіть тайл парку зі стосу. Тобто - позаду машини.
Викладення набутого тайла парку. Ось тепер настає найцікавіше. Ту частину парку, яку ви тільки що взяли на ринку, потрібно доцільно розмістити в вашому заповіднику, дотримуючись масу умовностей. Тут враховується довжина і сусідство з дорогами і шосе, наявність водних джерел і густих заростей, заселення території певними тваринами і птахами. Якщо крокодилу потрібна вода, то сові важливо забратися на деревце вище.
Всього в грі Парк Менеджер 4 типи ландшафту, 4 види квітів для бджіл, джмелів і метеликів. А скільки тут різних тварин і пташок! Одна радість спостерігати за їх щасливими іграми.

Хоч гравцям і відведено 3 роки на повноцінне завершення парку, проте протягом кожного сезону змагання вони можуть зробити лише обмежена кількість ходів, яке варіюється виходячи з числа учасників.

По завершенню третього року підраховуються переможні очки з урахуванням виконання вимог з тайлів з тваринами, наявності в парку квітів, оглядових вишок і туристів, а також можливості огляду певних локацій.

Додаткові переможні очки вам принесуть виконані завдання для кожного року. У цій частині гравці змагаються за відповідність парку умов на тайла досягнень, які були підготовлені перед початком партії.

Парк Менеджер: флора і фауна в ідеальному поєднанні

Настільна гра Парк Менеджер - стратегічна сімейна гра з трепетною задумкою турботи про навколишнє середовище. Прості правила допомагають досягти приголомшливих результатів, а механіка сприяє розвитку логічного і просторового мислення.

Купити настільну гру Парк Менеджер варто любителям викладати тайли і захисникам дикої природи, щоб закріпити свою підтримку беззахисних тварин і добитися ідеального співіснування людини з флорою і фауною.

Шанувальникам містобудівних ігр та облаштування територій також радимо настільні ігри Каркассон: Сафарі і Ведмежий парк.

Любіть і бережіть природу, адже саме завдяки їй наше життя наповнене яскравими враженнями!

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 2 до 5
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре