Меню
Кошик

Riftforce. Поза межами / Beyond UA

Riftforce. Поза межами / Beyond UA
Riftforce. Поза межами / Beyond UA
Riftforce. Поза межами / Beyond UA
Riftforce. Поза межами / Beyond UA
Новинка
Riftforce. Поза межами / Beyond UA
Riftforce. Поза межами / Beyond UA
Riftforce. Поза межами / Beyond UA
Riftforce. Поза межами / Beyond UA
Riftforce. Поза межами / Beyond UA
675 грн.
  • Наявність У наявності
  • Riftforce Beyond
  • 20-30
  • 10+
  • 1-4
  • українська

«Riftforce: Beyond» – чудове доповнення до гри «Riftforce. Сила розлому». Містить карти 8 нових гільдій, карти сірих територій, черговості ходів для командної гри, карти випробувань для соло-гри, карти планів захоплення і планів атаки. Якщо ви хочете урізноманітнити базову гру, випробувати нові тактики та механіки, радимо купити дане доповнення.


Відкрийте новий світ за межами розлому! На вас чекає подорож у невідоме. Долайте нові випробування разом з союзниками або власними силами. Доповнення «Riftforce. Поза межами» дозволяє грати в командному режимі або соло, а 8 абсолютно нових гільдій підвищать варіативність і збільшать кількість переможних стратегій.

Командна гра

Гравці можуть грати командами – два проти двох. Або один гравець проти двох. На початку партії гравці викладають між собою ряд територій – 3 сірі карти та 3 будь-які зелені карти з базової гри. Потім вони вибирають заклиначів гільдій. У кожного гравця своя власна колода елементалів вибраних гільдій.

Порядок ходів визначає карта черговості ходів. На треку сили кожна команда використовує один маркер гравця. Коли активний гравець захоплює території і бере карти, він здобуває силу лише за захоплені території у своїй зоні (зеленій або сірій). Якщо гравець грає один проти двох, тоді він здобуває силу за захоплені території в обох зонах.

Соло-гра

На початку партії гравець вибирає 4 заклиначів гільдій із 6, узятих навмання. Після цього гравець вибирає 4 заклиначів для свого віртуального противника – тренера. Гравець окремо перетасовує свою колоду та колоду тренера. Потім він вибирає по 1 випробуванню для значень «5», «6» і «7» (що більше зірочок під значенням, то вищий рівень тренера; випробування з символом «&» - найскладніші). Із карт планів атаки та захоплення гравець формує спеціальну колоду.

Гравець виконує 1 дію як завжди. Потім розігрує верхній план зі стосу. На кожній карті відмічена 1 територія. Напроти цієї території треба викласти карту елементаля із колоди тренера. 

  • Розігруючи карту плану захоплення, тренер захоплює території і здобуває силу за стандартними правилами.
  • На кожній карті плану атаки вказана послідовність значень. Для кожного значення зліва направо треба активувати елементаля тренера з таким самим значенням (якщо це можливо). Кожного елементаля можна активувати лише один раз за один план. Активуючи елементаля, застосовують здатність, указану на відповідній карті випробування.

Щоб перемогти в соло-грі, треба здобути 12 сил розлому раніше за тренера.


Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаВаргейм
Кількість гравцівВід 1 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре