Меню
Кошик

UNO Гаррі Поттер (Уно Harry Potter) RU

UNO Гаррі Поттер (Уно Harry Potter) RU
UNO Гаррі Поттер (Уно Harry Potter) RU
UNO Гаррі Поттер (Уно Harry Potter) RU
Немає у наявності
UNO Гаррі Поттер (Уно Harry Potter) RU
UNO Гаррі Поттер (Уно Harry Potter) RU
UNO Гаррі Поттер (Уно Harry Potter) RU
UNO Гаррі Поттер (Уно Harry Potter) RU
195 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • UNO Harry Potter
  • 25-35
  • 7+
  • 2-10
  • російська

Тематична версія популярної настільної гри «UNO» з персонажами з Гаррі Поттера - самим Гаррі, Герміоною, Роном, Драко Мелфоєм, професором Дамблдором, Снейпом, Геґрідом, Добі тощо. Базові правила «UNO» залишилися незмінними, змінилися лише ефекти спеціальних карт. Наприклад, сортувальний капелюх змушує гравця брати карти з колоди, доки він не знайде карту Ґрифіндора.

 

ГРА З БАГАТОЮ ІСТОРІЄЮ

Настільна гра «UNO» - це популярний філлер з багатою історією. Гра була відомою ще в 1930-х роках під назвою «Мау-Мау». На одній шостій частині суші вона називалася «101» («Сто одне») або «Чеський дурень». Згодом гра спливала в різних країнах як «Японський дурень», «Американський дурень» і т.д. У 1971 році гра була запатентована під назвою «Уно» (по-іспанськи «один»). З тих пір вийшла величезна кількість перевидань і тематичних випусків, які свідчать про непохитну популярность і надзвичайну затребуваність даної гри.

 

УНО МОМЕНТО

Колода карт «Уно» складається з цифрових карт чотирьох кольорів, спеціальних карт з картинками чотирьох кольорів і чорних карт-джокерів двох видів. В процесі партії гравці намагаються якомога швидше скинути карти з руки. Якщо у гравця залишається одна карта, він кричить: «Уно!» Раунд закінчується в один момент, коли комусь вдається розіграти останню карту. Всі отримують штрафні очки за карти, які залишились. Гра завершується програшем одного з гравців, коли він набирає двісті штрафних очок.

 

УНО КОМПЛІМЕНТО

На початку кожного раунду гравці отримують по сім карт. Вони ходять за годинниковою стрілкою. Активний гравець дивиться на попередню карту і викладає поверх неї або карту того ж кольору, або карту з такою ж цифрою, або карту з такою ж картинкою, або чорну карту. Якщо підходящої карти у гравця немає, він добирає нову карту з колоди. А це погано, адже Гікач вже говорив вище, що від своїх карт потрібно позбутися швидше за суперників, виграти раунд і отримати компліменти, а не штрафні очки.

 

УНО САКРАМЕНТО

Карти з картинками змушують наступного гравця пропустити хід, змушують його добрати дві карти або взагалі змінюють напрямок ходу гравців. Чорні карти дозволяють змінити поточний колір, зобов'язати іншого гравця пропустити хід і добрати чотири карти. Карти з цифрами - звичайні карти, що не володіють сакральною силою. А ще Гікач мало не забув розповісти про правило перехоплення. Загалом, якщо у гравця є на руці копія поточної карти, він ходить позачергово.

 

УНО САНТІМЕНТО

В кінці раунду гравці рахують штрафні очки за карти, що у них залишилися. Цифрові карти приносять штрафні очки відповідно до свого номіналу, карти з картинками - по двадцять очок, а чорні карти - по п'ятдесят. Якщо за підсумками всіх зіграних раундів хтось набирає двісті очок, він програє. 

Характеристики
ВікВід 7 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 10
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре