Меню
Кошик

YELLOWBOX

Виробник: YELLOWBOX
Незвичайний паті-філлер з оптичними ілюзіями. Настільна гра «Illusion» була розроблена в 2018 році знаменитим Вольфгангом Варшем, чиї геніальні ідеї читачі  могли оцінити в таких хітах, як «The Mind», «Хитрий хід» та «Шарлатани з Кведлінбурга». У тому ж 2018 році «Ілюзія» ст..
330 грн.
Виробник: YELLOWBOX
Геніально простий філлер, що став справжньою сенсацією 2018 року. «The Mind» - це кооперативна паті-гра сімейного формату. Її розробив відомий австрійський геймдизайнер Вольфганг Варш, творець таких хітів, як «The Quacks of Quedlinburg» і «That's Pretty Clever» («Ganz schön clever»).У 2018-19 роках ..
330 грн.
Виробник: YELLOWBOX
«Пройдисвіти Кведлінбурга» гра: алхімічний бег-білдинг з механікою перевірки удачіУчасникам гри пропонується стати шарлатанами-знахарями на ярмарку в середньовічному Кведлінбурзі. Протягом дев'яти днів-раундів вони будуть варити цілющі зілля і збувати їх стражденним. Гравець з найбільшою кількістю п..
1175 грн.
Виробник: YELLOWBOX
«The Quacks of Quedlinburg: The Herb Witches» - перше велике доповннення для сімейного бег-білдингу «Пройдисвіти Кведлінбурга».Доповнення розширює склад учасників до 5 осіб.Крім того, воно додає новий інгредієнт (дурман), нові книги рецептів, переповнені чаші для тих, хто досяг&n..
875 грн.
Виробник: YELLOWBOX
Комплект з чотирьох шикарних мішечків для гри «Пройдисвіти Кведлінбурга». Виготовлені з якісної атласної тканини.Із цих мішечків зручно й приємно брати жетони інгредієнтів. У комплекті 4 мішечки різних кольорів. Розміри кожного мішечка: 17 на 14 см..
150 грн.
Таверни Тіфенталя UA
Хіт продаж
Виробник: YELLOWBOX
Таверни Тіфенталя (The taverns of Tiefenthal) (укр.): Вам пивка або щось міцніше?Визнана популярність німецького пива ніколи не змусить любителів пінного засумніватися в його якості і смаку. Давайте ж заглянемо в кожну таверну невеликого селища Тіфенталь. Тут ми зможемо не просто насолодитися хмільн..
1290 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)