Меню
Кошик

The Mind UA

The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind  UA
The Mind UA
330 грн.
 • Наявність У наявності
 • The Mind
 • 15-20
 • 8
 • 2-4
 • українська

Геніально простий філлер, що став справжньою сенсацією 2018 року. «The Mind» - це кооперативна паті-гра сімейного формату. Її розробив відомий австрійський геймдизайнер Вольфганг Варш, творець таких хітів, як «The Quacks of Quedlinburg» і «That's Pretty Clever» («Ganz schön clever»).

У 2018-19 роках настільна гра «Розум» ставала номінантом «Cardboard Republic Laurel», «Nederlandse Spellenprijs», «Tric Trac», «Diana Jones», «Origins Awards», «Spiel des Jahres» і переможцем конкурсів «Guldbrikken», «As d'Or», «UK Games Expo» та «Golden Geek» (в категоріях «Найкраща паті-гра», «Найкраща кооперативна гра» і «Найкраща карткова гра»). Зараз гра займає вже 35-е місце в рейтингу кращих компанійських ігор.

«The Mind» - гра на інтуїцію, в якій заборонено ділитися інформацією. Вона вчить відчувати і розуміти партнерів, допомагає згуртувати колектив і діє краще будь-яких тімбілдингових заходів.

Перед початком партії команда одержує життя по числу учасників і одну метальні зірочку. У колоді сто карт з числами від 1 до 100. Ця колода перемішується, і кожному гравцеві видається стільки карт, на якому рівні знаходиться команда (тобто на першому - 1 карта, на другому - 2 і т.д.).


Ігровий процес

Завдання начебто просте. Потрібно викласти отримані карти по зростанню. У грі «The Mind» немає поняття черговості ходу. Якщо гравець відчуває, що прийшов час, він ходить, викладаючи карту з руки поверх поточної карти. Як Гікач вже говорив вище, не можна обмінюватися інформацією. Говорити, звичайно, можна, але тільки не про наявні карти.

Проблеми починаються тоді, коли хтось не витримує і викладає більшу карту, ніж карта на руці іншого гравця. Гра припиняється, команда втрачає одне життя, всі карти з меншими значеннями, ніж поточна карта, скидаються. 

Якщо команда вирішує розіграти метальну зірочку, кожен гравець скидає з руки карту з найменшим числом. 

Коли всі карти викладені, гравці переходять до наступного рівня. У міру проходження рівнів команда отримує нагороди – метальні зірочки або життя.


Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре