Меню
Кошик

Illusion UA

Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
Illusion UA
330 грн.
 • Наявність У наявності
 • Illusion
 • 15-30
 • 8+
 • 2-5
 • українська

Незвичайний паті-філлер з оптичними ілюзіями. Настільна гра «Illusion» була розроблена в 2018 році знаменитим Вольфгангом Варшем, чиї геніальні ідеї читачі  могли оцінити в таких хітах, як «The Mind»«Хитрий хід» та «Шарлатани з Кведлінбурга». У тому ж 2018 році «Ілюзія» стала номінантом конкурсу «Golden Geek» в категоріях «Найкраща карткова гра» і «Краща паті-гра».


У комплекті 12 карт-вказівників і 98 карт з малюнками. На зворотному боці картки з малюнком вказується процентне співвідношення кольорів. В процесі партії гравці розташовують карти в ряду по зростанню процентного вмісту кольору, заданого картою-покажчиком. Недовірливі гравці можуть ініціювати перевірку. У грі перемагає той, хто першим набере три очки.

 

Ігровий процес

Дві колоди перемішуються окремо. З них відкриваються одна карта-вказівник і одна карта з малюнком.

Гравці ходять по черзі. Активний гравець:

 • або бере верхню карту з колоди картинок і знаходить для неї місце в ряду (по зростанню процентного вмісту поточного кольору);
 • або ініціює перевірку, якщо йому здається, що послідовність порушена. Всі карти в ряду перевертаються. Якщо ряд складено правильно, тобто процентний вміст поточного кольору поступово збільшується, карта-вказівник видається попередньому гравцеві (який виклав останню карту). Якщо гравець знайшов помилку, він забирає карту-вказівник собі.

Після перевірки карти скидаються. Гравець, який отримав карту-вказівник, починає черговий раунд, відкриваючи нову карту-вказівник і нову карту з картинкою. Грають до тих пір, поки хтось не збере три карти-вказівника. Цей гравець оголошується переможцем.


Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 5
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре