Меню
Кошик

Форпост (Settlement) UA

Форпост (Settlement) UA
Форпост (Settlement) UA
Форпост (Settlement) UA
Форпост (Settlement) UA
Форпост (Settlement) UA
Форпост (Settlement) UA
Форпост (Settlement) UA
Форпост (Settlement) UA
Форпост (Settlement) UA
1599 грн.
 • Наявність У наявності
 • Settlement
 • 40-90
 • 10+
 • 1-4
 • українська

Настільна гра Форпост (Settlement) була розроблена Олександром Невським, одним з авторів загадкового Містеріуму й відчайдушних Піратів 7 морів. Якщо ви є прихильником єврогеймів і просто жити не можете без полювання на небезпечних монстрів, радимо звернути увагу на цю новинку українського геймдизайну.

Форпост гра: незвідані землі й могутні артефакти

Нарешті! На чолі групи поселенців ви вирушили на пошуки кращої долі, маючи надію підкорити нові невідомі території, заснувати власне поселення, скористатися силою давніх артефактів і заручитися підтримкою оспіваних у баладах героїв.
Що ефективніше ви будете використовувати можливості ваших підопічних, то більше ресурсів матимете для зведення нових будівель, облаштування нових форпостів і залучення нових героїв.
Не варто забувати, що ваші суперники теж докладають усіх можливих зусиль, щоб перевершити вас у справі підкорення нових територій. Наприкінці гри лише один з вас здобуде можливість неподільно володарювати над цими землями.

Форпост. Ігровий процес

Кожна ваша партія триватиме протягом 6 раундів. Під час кожного раунду гравці по черзі виконуватимуть по одній з семи доступних дій:

 • Зведення будівлі. (Розширюйте ваше поселення й відкривайте нові можливості для поселенців.)
 • Дослідження територій. (Відряджайте підопічних на пошуки дорогоцінних ресурсів і потаємних місцин.)
 • Полювання на монстрів. (Відмінний спосіб уславити власне ім’я.)
 • Облаштування форпосту. (Якщо ви не будете розширювати власні кордони й всіляко боронити їхню недоторканість, то хто ж буде?)
 • Активація регіону. (Кожен клаптик ваших володінь мусить приносити користь.)
 • Активація вулиці. (Ваше поселення постійно шириться, а це не може не впливати на ваші статки.)
 • Активація форпосту. (Ніколи не можна знати наперед, з якого боку до вас навідаються чужинці.)

Виконавши дію, гравець може (але не зобов’язаний) запросити до свого поселення одного з доступних героїв. Маючи необхідні ресурси, зробити це досить просто. Кожен герой володіє особливими навичками, які неодмінно стануть вам у нагоді. А деякі з героїв можуть навіть привести нових поселенців.
Коли гравець більше не хоче чи не може виконувати дії, він пасує. Після цього він більше не бере участі в раунді. Також такий гравець повинен повернути в загальний запас свій артефакт і взяти новий йому на заміну.

Що лишимо нашим нащадкам?

Гра триває допоки в шостому раунді не спасує останній гравець. Тепер настав час підрахувати накопичені протягом гри переможні очки й виявити переможця. Саме цей ясновельможний пан і буде визначати подальшу долю цих територій.
Колись ви прийшли сюди, щоб скористатися шансом на новий початок. Тепер варто подумати, як передати ваші надбання тим, хто заступить вас у майбутньому.

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 1 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре