Меню
Кошик

Сірий Кардинал (Behind the Throne) UA

Сірий Кардинал (Behind the Throne) UA
Сірий Кардинал (Behind the Throne) UA
Сірий Кардинал (Behind the Throne) UA
Сірий Кардинал (Behind the Throne) UA
Сірий Кардинал (Behind the Throne) UA
Сірий Кардинал (Behind the Throne) UA
Сірий Кардинал (Behind the Throne) UA
295 грн.
  • Наявність У наявності
  • 20-40 хв
  • 8+
  • 2-4
  • українська

Сірий Кардинал (Behind the Throne). Країною править не той, хто сидить на троні ...

Як відомо, де зосереджена влада, там точаться інтриги і підступи. У будь-якому королівстві негласно ведеться закулісна боротьба, і поруч з троном правителя обов'язково варто Сірий Кардинал, що нав'язує свої погляди королю. Шантаж, вимагання, підкуп і погрози - побут і рутина в житті придворних.

Найшвидший і вірний спосіб підібратися ближче до влади і стати тінню короля, Сірим Кардиналом - це зібрати групу (комбінацію) соратників з ассасинов, генералів, суддів, менестрелів, блазнів та інших придворних. Від того, яких і як багато придворних ви зумієте завербувати, і буде залежати ваш успіх.

Один за всіх, і всі за одного, керівного з тіні

У грі Сірий Кардинал (Behind the Throne) учасники виступлять в ролі якихось таємних придворних організацій, основна мета яких - добути собі соратників. Зрозуміло, чим більше шарів населення ви охопите, тим ширше буде розстилатися ваша влада, так що непогано буде мати соратників і серед чиновників, і серед дворян, і серед військових.

На початку партії відкладіть в сторону карту закінчення гри (карту з вороном), перетасуйте колоду з персонажами і залиште її в центрі столу, поруч з фінальної картою. Учасники будуть ходити по черзі, відкриваючи карти із загальної колоди і збираючи сети персонажів. За хід можна відкрити до 5 карт, викладаючи їх в ряд, при цьому номінал кожної наступної картки не може перевищувати номіналу попередньої, інакше доведеться відправити в скидання весь ряд (якщо у вас не виявиться персонажа, здатність якого може вплинути на номінал картки). Так що доведеться двічі подумати: відкривати ще одну карту або не скупитися і зупинитися на тих, що вже є.

Вся принадність і складність гри Сірий Кардинал (Behind the Throne) полягає саме в картах персонажів, які ви будете відкривати і які вже є у вас. Всі герої мають свої особливі властивості, які бувають впливають, що захищають і забороняють. Так, наприклад, Генерал може вплинути на номінал картки в ряду, зменшивши значення на 3, а Шут може і зменшити, і збільшити номінал картки на 1. Захищаючи властивості Менестреля і Алхіміка спрацьовують під час чужого ходу, щоб захистити вас від зловмисних дій супротивника. А які забороняють властивостями володіють Король і Королева, і можуть заборонити вам обміняти або знищити карту противника.

Коли вся колода зіграна, тасується скидання карт (уже разом з картою закінчення партії) і гра Сірий Кардинал (Behind the Throne) триває, поки хто-небудь з учасників не відкриє карту з вороном. Гравці підраховують очки за зібрані комбінації придворних, і визначають переможця.

Захоплення не трон, але місце за ним

Сірий Кардинал (Behind the Throne) - швидка карткова гра, тим не менш, з захоплюючим і затягує ігровим процесом. Це легкий філлер, в який, як і в Сплячі королеви Делюкс (Sleeping Queens), і в Будиночок на дереві (Best Treehouse Ever) можна грати в перерві між більш складними іграми.

Окремої похвали заслуговує оформлення гри: на картках вас чекають милі барвисті ілюстрації, всередині коробки вже є органайзер, в який зручно скласти дві стопки карт, а сама коробка зроблена з жерсті з рельєфним малюнком, витісненим зсередини. Таку гру буде зручно взяти з собою на відпочинок, не переживаючи, що коробка може порватися або пом'ятися в дорозі.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаКарткові
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре