Меню
Кошик

Каліко (Calico) UA

Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
Каліко (Calico) UA
1180 грн.
 • Наявність У наявності
 • Calico
 • 30-45
 • 13+
 • 1-4
 • українська

«Котики» - незвичайна гра-головоломка, в якій є над чим подумати. Вона сподобається як новачкам, так і досвідченим гравцям. «Каліко» прекрасно грається в сімейному колі. А якщо ви не знайдете партнерів для гри, завжди можна пограти в соло-режимі.


Учасникам гри пропонується позмагатися у виготовленні клаптевих ковдр - квілтів. Вони будуть використовувати техніку клаптикового рукоділля - печворку. В процесі партії гравці отримують різнокольорові клапті й розміщують їх на своїх планшетах-ковдрах. Створюючи однотипні групи, вони заробляють ґудзики та заманюють котиків. Наприкінці гри вони також отримають очки за виконання умов на жетонах цілей.

Перед початком гри учасники отримують планшети та жетони цілей відповідного кольору. Вибрані жетони цілей розміщуються на планшетах, решта повертається в коробку. Кожен гравець тягне по 2 випадкові жетони клаптів з мішечка.

Перебіг гри

Учасники ходять по черзі, поки не заповнять свої планшети жетонами. Хід активного гравця складається з двох кроків.

 1. Розміщення жетона на планшеті. Гравець вибирає один з двох жетонів клаптів з руки і кладе його в будь-якому вільному місці на планшеті.
 2. Отримання нового жетона. Гравець бере на руку один з трьох жетонів клаптів на ринку. Ринок поповнюється новим жетоном з мішечка.

Підрахунок очок наприкінці гри

 1. Очки за жетони цілей

Гравці підраховують очки за свої жетони цілей. У синьому кружечку зазначено, скільки очок гравець отримує, якщо виконає умову кольору або умову візерунка, а в помаранчевому - якщо виконає обидві умови. Враховуються жетони клаптів, що оточують конкретний жетон цілі. Гравцям даються очки за кілька жетонів одного кольору / з однаковим візерунком або за всі 6 жетонів різних кольорів / візерунків.

 1. Очки за жетони котиків

Гравець отримує жетон котика, якщо він створює групу жетонів одного кольору, що подобається котику, в зазначеній конфігурації. На плитці котика написано, скільки очок приносить кожен розміщений жетон такого котика.

 1. Очки за ґудзики

Створюючи групу з трьох жетонів одного кольору, гравець отримує ґудзик того ж кольору. Кожен розміщений на ковдрі ґудзик - це три переможні очки.

Учасники підсумовують очкм. Перемагає гравець з найбільшою кількістю очок.

Характеристики
ВікВід 13
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 1 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре