Меню
Кошик

Кольт Експрес (Colt Express) UA

Кольт Експрес (Colt Express) UA
Кольт Експрес (Colt Express) UA
Кольт Експрес (Colt Express) UA
Кольт Експрес (Colt Express) UA
Новинка
Кольт Експрес (Colt Express) UA
Кольт Експрес (Colt Express) UA
Кольт Експрес (Colt Express) UA
Кольт Експрес (Colt Express) UA
Кольт Експрес (Colt Express) UA
1080 грн.
  • Наявність У наявності
  • Colt Express
  • 30-60
  • 10+
  • 2-6
  • українська

Неважко здогадатися, що дії настільної гри «Кольт Експрес» відбуваються на Дикому Заході. У 1899 році банда грабіжників нападає на пасажирський потяг у Великих рівнинах Нью-Мексико. Гравцям пропонується виступити в ролі даних розбійників і нахапати якомога більше гаманців, коштовностей і кейсів з шахтарською зарплатнею. Проблеми будуть створювати інші, не менш жадібні бандити, а також відважний шериф Сем Форд. 

 

ЧУДОВІ КОМПОНЕНТИ

Перед тим як розповідати про механіку гри, Гікач хотів би відзначити компоненти «Кольт Експресу». Зворушливі, абсолютно чудові вагончики чіпляються до стильного локомотиву. Незвичайні міпли з пістолетами виставляються в двох останніх вагонах потягу, а фігурка шерифа займає місце в локомотиві. Арт на картах і на планшетах гравців теж вище всяких похвал. У комплекті навіть є неігрові елементи ландшафту - гори, кактуси та коров'ячі черепи, які можна розставити на столі просто для краси.

 

ІГРОВИЙ ПРОЦЕС

Гра триває п'ять раундів. Кожен раунд ділиться на дві фази - планування та пограбування. У фазу планування відкривається нова карта раунду. На цій карті вказано, скільки ходів зроблять гравці та яким чином будуть розіграні карти - відкрито, взакриту, дублетом, за годинниковою стрілкою або проти. Гравці добирають по шість карт із колод дій. У свій хід гравець або розігрує карту в загальний стос, або добирає три карти в руку.

У фазу пограбування стос запланованих карт дій перевертається. Ефекти карт активуються по порядку, вони стосуються тих бандитів, які їх розіграли. У кінці раунду гравці забирають свої карти дій і замішують їх в особисті колоди разом із отриманими картами куль. 

 

ДІЇ ГРАБІЖНИКІВ

Гравець може пересунути свого бандита в сусідній вагон або подолати до трьох вагонів по дахах. Він може піднятися на дах або спуститися з нього у вагон. Дія пострілу дозволяє вручити карту кулі бандиту в тому ж вагоні або на даху поїзда. Кулі - непотрібні карти, що засмічують колоди опонентів. 

Дія удару відправляє іншого бандита в сусідній вагон. При цьому нещасний упускає один жетон здобичі. Дія крадіжки дозволяє підібрати жетон здобичі. Також гравці можуть перемістити шерифа в сусідній вагон. Якщо в вагоні є грабіжники, вони всі тікають на дах і отримують по одній карті кулі.

 

УНІКАЛЬНІ ЗДІБНОСТІ

Додатковий інтерес надають унікальні здібності бандитів. Привид може розігрувати карти взакриту в перший свій хід у кожному раунді. Док може тримати сім карт у руці. Туко може стріляти з вагона в бандита на даху. Шайєнн відразу підхоплює гаманці, які виронили. Красуню вибирають в останню чергу для пострілу або удару. Постріли Джанго відкидають бандитів у сусідні вагони або на дах потягу.

 

КІНЕЦЬ ГРИ

Гра закінчується після п'ятого раунду. Гравці отримують гроші за жетони здобичі. Гаманці можуть принести від 250 до 500 $, дорогоцінні камені - 500 $, а кейс - 1000 $. Гравець, який випустив найбільшу кількість куль, отримує призові 1000 $. Підбивши підсумки, учасники визначають переможця. Їм стає найбагатший грабіжник.

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 2 до 6
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре