Меню
Кошик

Маленькі міста RU

Маленькі міста RU
Маленькі міста RU
Маленькі міста RU
Маленькі міста RU
Маленькі міста RU
Маленькі міста RU
Маленькі міста RU
Маленькі міста RU
Маленькі міста RU
425 грн.
  • Наявність У наявності
  • Little town
  • 10-30
  • 12+
  • 1-5
  • російська

Місто має бути зручним для його мешканців – до цієї, здавалося б, очевидної думки багато муніципалітетів приходять лише зараз. Урбанізм входить у моду, точніше, його туди урочисто заносять блогери на щиті своїх відео. Видавництва настільних ігор теж піддаються цій чудовій тенденції - зустрічайте "Маленькі міста". Це проста та цікава сімейна стратегія, в якій гравцям належить створювати план забудови міста та робити його якомога зручнішим.

Для забудови гравцям знадобляться маркери і блокнот, що входять до складу гри: планування відбуватиметься саме тут. Будуйте квартали певної форми та кольору, розташовуйте по сусідству відповідні будівлі, доступні в цьому раунді, і отримуйте за це переможні очки та бонуси. Доступність форм кварталів і будівель визначається кидків кубиків (базові будівлі можна намалювати завжди, все, що для цього потрібно – маркер правильного кольору), а маркери переходять з рук в руки кожен хід. Виходить, основне завдання гравця - адаптуватися до ситуації і максимально ефективно планувати міський простір, виходячи з доступних саме зараз можливостей. При цьому будівля може принести різну кількість очок: це залежить від того, як вона розташована.

Гра Маленькі міста закінчується, коли кожен із гравців будує дев'яту споруду. Після цього потрібно дограти поточний раунд та підрахувати очки. Той, у кого їх найбільше, перемагає. Якщо на перемогу за очками претендує кілька гравців, вона дістанеться тому, хто намалював на своєму плані менше будівель. Якщо і тут виходить нічия, перемога дістається тому, чия остання споруда приносить більше балів. Якщо гравці рівні і за цим параметром, обидва перемагають.

Характеристики
ВікВід 12
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 1 до 5
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре