Меню
Кошик

АкваФест UA

АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
АкваФест UA
345 грн.
  • Наявність У наявності
  • AquaFest
  • 20-40 хв.
  • 6+
  • 2-4
  • українська
Правила до цієї гри:

АкваФест правила гри (1.57MB)

Настільна гра Аква Фест: ласкаво просимо на підводний фестиваль черепашок!

image - 0Підводний світ - це дивовижна казка, повна чудес і чарівництва. Тут на морських глибинах мешкають морські коники, різні види риб, молюсків та інших мешканців. У неймовірних просторах підводного царства на морському дні знаходиться незліченна кількість різноманітних черепашок.

Настільна гра АкваФест (AquaFest) дарує вам можливість відвідати незвіданий світ морських глибин і стати частиною незвичайного фестивалю черепашок, який проходить в підводному царстві серед глибинних жителів.

Завдання кожного гравця: зібрати якомога більше барвистих і унікальних черепашок. Хочеш стати частиною цього захоплюючого фестивалю? А стати переможцем і власником найкрасивішої черепашки? Тоді вперед - збери найрідкісніші та неймовірно красиві мушлі, отримай найбільшу кількість балів і стань переможцем!

Знаходь осколки і збери свою унікальну черепашку!

Дитяча настільна гра Аква Фест - нереально круте і незабутня пригода для юних дослідників морських глибин, яка розвиває логіку, пам'ять і уважність. У грі можуть брати участь від 2 до 4 гравців від 6 років.

Перш, ніж почати гру, переверніть все тайли морського дна, крім стартових, сорочкою вгору і перемішайте. Розкладіть на морському дні один ярус тайлів квадратом 5 * 5 сорочкою вгору. Решта квадрати розкладіть поверх цього ярусу малюнком осколків черепашок і коралів вгору.

Гравці по черзі вибирають собі колір фігурки морського коника, беруть початковий тайл такого ж кольору і жетончик вспомог image - 1ательних балів із зображенням однієї зірки. Наступні учасники таким же чином беруть свої стартові набори з відповідними додатковими балами на жетонах (другий гравець - жетон з двома зірками, третій - трьома і т.д.).

Гравці по черзі розміщують свої стартові тайли поруч з будь-яким Тайлі на найближчій до них стороні ігрового поля і виставляють на них свої фішки. Гравці в свій хід можуть здійснювати такі дії:

  • переміститися по ігровому полю і взяти з колоди одну карту, а далі пересуватися згідно підказкам на карті;
  • добрати з колоди дві карти на руку (при цьому виді дій гравець може повернути свою фігурку на стартовий тайл).

Змагання триває до тих пір, поки на морському дні не закінчаться всі осколки черепашок і на ньому залишаться тільки корали і ті тайли, які знаходяться під ними.

Настільна гра Аква Фест: хто ж стане переможцем підводного фестивалю?

image - 2Після закінчення гри настає найцікавіший і, мабуть, самий хвилюючий момент - підрахунок балів і визначення переможця.

Звичайна, рідкісна або унікальна - яку черепашку пощастило зібрати тобі? Скільки ж балів тобі вдалося заробити? Ну що приступимо до підрахунку! Звичайна черепашка дає учаснику кількість балів, що дорівнює сумі зірочок на всіх її уламках. Якщо вдалося зібрати рідкісну мушлю, гравець отримує кількість балів, що дорівнює сумі зірочок на її уламках і два додаткових бали за рідкісну форму. Унікальна черепашка принесе тобі найбільшу кількість балів: сума зірочок на всіх її уламках + 2 додаткових бали за рідкісну форму + 3 бали за унікальну форму. Гравець, який зібрав єдину в своєму роді черепашку, ставати власником найрозкішнішої перлини і переможцем цієї захоплюючої гри.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре