Меню
Кошик

Крила UA

Крила UA
Крила UA
Крила UA
Крила UA
Крила UA
Хіт продаж
Крила UA
Крила UA
Крила UA
Крила UA
Крила UA
Крила UA
1760 грн.
  • Наявність У наявності
  • 40-70 хв
  • 10+
  • 1-5
  • українська

«Крила» - це українська локалізація всесвітньо відомого хіта «Wingspan», який розповідає про захоплюючому занятті - спостереженні за різними птахами в дикій природі. Гра настільки сподобалася цінителям настолок, що відхопила безліч нагород на порталі Boardgamegeek, в тому числі стала лауреатом премії «Гра Року».

На початку гри кожен з учасників отримає персональний планшет, де він і буде розселяти птахів для спостереження за ними. Роздайте гравцям по 5 карт птахів, а решта карт перетасуйте в загальну колоду, відкрийте з неї три верхні карти, і розмістіть в межах загальної досяжності. Визначте також цілі на гру за допомогою спеціальних жетонів і персональних карт цілей, а також сформуйте кормову базу, кинувши кубики корми в стильну башточку у вигляді годівниці.

Гравці ходять по черзі, розміщуючи птахів в звичному їм ареалі проживання, або активуючи вже зіграні карти на планшеті. На цьому етапі потрібно ретельно планувати свої дії, а також стежити за цілями на раунд.

Одні птахи люблять селитися в лісі, інші - в поле, а треті взагалі не уявляють свого життя без ставка, озера або іншої водойми. Одні в'ють свої гнізда з травинок, а інші облаштовують житло серед очеретів. Також варто звертати увагу на корм, адже якщо птах не отримає потрібного їй харчування, вона не оселиться у вашому заповіднику.

Взагалі, основна механіка гри зав'язана на створенні ефективного «движка» з карт птахів і активації їх активних і пасивних унікальних властивостей, за допомогою яких ви зможете заробляти переможні бали.

Партія в «Крила» триває 4 раунду, і складається в загальному з 26 ходів. В кінці кожного з раундів ви отримуєте певну кількість ПО за досягнуті цілі. В останньому раунді додайте до загального показника рахунку також накопичені на картах птахів яйця і виконані персональні цілі, а потім за найбільшою кількістю ПО визначте переможця.

Говорячи про компонентах гри, дуже важко втриматися від переповнює захоплення. Чудові ілюстрації птахів на картах з їх коротким описом, барвисті планшети, чудова вежа для кубиків у вигляді годівниці, кастомниє кубики і неймовірно приємні тактильно фігурки яєць.

Ця чудова сімейна гра поза всяких сумнівів сподобається всім любителям настільних ігор. Високий рівень реіграбельності забезпечують 170 унікальних, неповторюваних карт птахів, різні цілі (як загальні так і персональні) на кожну партію, захоплююча тематика і помірне взаємодія між гравцями!

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 1 до 5
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре