Меню
Кошик

Пекельний острів UA

Пекельний острів UA
Пекельний острів UA
Пекельний острів UA
Пекельний острів UA
Пекельний острів UA
Пекельний острів UA
Пекельний острів UA
Пекельний острів UA
Пекельний острів UA
650 грн.
  • Наявність У наявності
  • 20-30 хв
  • 10+
  • 3-12
  • українська

Пекельний острів- доля сильних! А ти зможеш втекти з безлюдному острові?

Опинитися в сумної ситуації, коли ви з захватом піднімаєтеся на круїзний лайнер в надії вдосталь насолодитися океанічними красотами, а потрапляє в епіцентр стихійного лиха, звичайно ж, НЕ найкращий результат плавання. Але, добре, що морська безодня НЕ поглинула вас, а все ж дала шанс і залишила в живих, викинувши з компанією друге мандрівників на безлюдний острів. Однак це виявилося тільки початком пригод, адже ще потрібно якось втекти з цього непередбачувані Клочко землі, де ось-ось почнеться сезон ураганів і штормів. Та й невідомо, що замишляють проти вас інші.

У кооперативної настільній грі Робинзонада (Пекельний острів, Hellapagos) (рус.) Вам належить піти на всілякі хитрощі, шантаж, погрози та інші підстави, щоб встигнути втекти з безлюдного острова, поки природна стихія повторно не вирішила покінчити з вами або цього не зробили так звані союзники.

Вперше гра Hellapagos з'явилася в 2017 році у Франції і стала популярними розвагою для вечірок, в 2018 році гра стала фіналістом конкурсу Lys Grand Public. А в 2020 році по всій країні шанувальники раскупіли більш 67000 примірників гри. До того ж настолко популяризувалась в телевізійних шоу і серіалах своєї батьківщини.

Різномовні версії робінзонади стрімко розлітаються по всьому світу. І ось настав час українській локалізації. Зустрічайте і спробуйте врятуватися!

Що нам варто пліт побудувати! Або іншому закусити?

Настільна гра Робинзонада або в українській локалізації від Woodcat Пекельний острів - Кооперативний розвага на виживання і блеф, призначене для 3-12 гравців. Однак врятуватися вдасться НЕ всім і це залежить тільки від вашої хитрості і хватки, здатності об'єднуватися в союзи, йти на шантаж, вимагання та підлі підстави.

Мета гри: покинуть безлюдний острів до того моменту, як почнеться ураган. Інших варіантів просто для перемоги є.

Намагатися врятуватися ви будете по нереально простим і легким правилам гри. Просто виживайте, як можете, ловите рибу, будуйте пліт, збираю дощову воду. А може, ризикнете дістатися до уламків свого лайнера, щоб назбирати потрібних речей?

Щоб вирушити в незвичайне пригода, досить підготувати яскраві і привабливий компоненти гри. Починається гра з того, що перший гравець відкриває карту погоди. Далі під час партії гравці ходять по черзі і можуть здійснити одну з таких дій:

відправитися на рибалку і наловити риби. Для цього є спеціальний мішечок з дерев'яними кульками, а ваш улов фіксується на маркері їжі;
зайнятися збором води, що залежить від карти погоди. Якщо передбачаються опади, то вам пощастить однозначно;
Отстройте пліт. Однак спочатку вам потрібно відправитися в небезпечні джунглі по необхідним матеріалом. Тільки під час пошуків деревини ви можете бути укушені змією. Дія також виконується шляхом випадково витягнутого кульки з мішечка. Кожен повністю готовий пліт може врятувати тільки одного учасника пригоди;
поплисти на обшук уламків корабля. Це найпростіше дію. Вам достатньо взяти карту уламків з підставки себе на руку і використовувати її в подальшій грі в будь-який час. Такі карти бувають як постійного, так і тимчасового дії.
Як тільки гравці виконали за дією, між ними розподіляється по порції їжі і води. У разі, коли наявних ресурсів недостатньо на всіх, починається голосування. Також слід чинити, коли Бракує на всіх пріключенцев Плетньовим.

Під час голосування обов'язково варто враховувати користь того чи іншого гравця для вашої команди і чи гідний він підгодівлі. Вигнані гравці отримують карту «Смерть» і гинуть від виснаження, якщо, звичайно ж, у них не залишилося особистих запасів їжі та води.

Гра закінчується, коли:

всі загинуть. В цьому випадку гравці програють повністю;
ваш виграш забезпечений, якщо у вас залишилося досить Плетньовим і ресурсів;
починається ураган, і ви екстреного залишаєте острів. При цьому переможуть лише те гравці, які змогли врятуватися.

Пекельний острів буде наслідках і зовсім не гладко!

Відчайдушна, але весела боротьба за виживання в настільній грі Робинзонада (Пекельний острів, Hellapagos) (рус.) Вимагає максимального взаємодії між гравцями. Вам належить сприймати дуже багато рішень, діяти спільно або тільки себе на благо. Адже власне життя - це найважливіший момент. До речі, під час голосування ви можете всіма можливими шляхами відстоювати свою користь для команди і спільної справи. Переконуйте словами, Застосовуйте зброю, викладайте все готівкові аргументи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Пов'язані статті