Меню
Кошик

Країна Снів UA

Країна Снів UA
Країна Снів UA
Країна Снів UA
Країна Снів UA
Країна Снів UA
Хіт продаж
Країна Снів UA
Країна Снів UA
Країна Снів UA
Країна Снів UA
Країна Снів UA
Країна Снів UA
895 грн.
  • Наявність У наявності
  • 20-40 хв
  • 8+
  • 4-10
  • українська

ОПОВ ГРА ДЛЯ ВЕЛИКИЙ КОМПАНІЇ
Чудова паті-гра на відгадування слів за асоціаціями. Настільна гра «When I Dream» була розроблена в 2016 році. У 2018 року гра стала номінантом конкурсів «Gioco dell'Anno» і «Guldbrikken». В даний момент «Поки я сплю» входить в ТОП-50 кращих товариських ігор світу на сайті «BoardGameGeek». Гра може похвалитися не тільки прекрасним оформленням і чудовими компонентами, але і вельми незвичайним геймплеєм. На думку Гікача, це одна з кращих ігор для великої компанії.

НІЧ І ДЕНЬ
Дії гри відбуваються в світі сновидінь. Один гравець стає сплячим, а всі інші отримують випадкові карти різних духів. Ігровий раунд ділиться на фази ночі і дня. Вночі сплячий надягає на очі маску для сну. Пісочний годинник перевертаються. Духи дивляться на верхню карту сну в лотку-ліжка.

ВІДГАДУВАННЯ СЛІВ
Поки не закінчиться час, духи будуть давати тому, хто підказки, що стосуються слова на поточній карті. Сплячий може дати відповідь лише одного разу. Якщо він вгадав слово, карта кладеться на жовту сторону поля, а якщо ні - то на синю. Потім духи починають оголошувати асоціації до слова на наступній карті в колоді.

ПРОБУДЖЕННЯ
Перед пробудженням сплячий перераховує все слова зі свого сну. Потім він знімає маску, а духи відкривають карти таємних ролей. Сплячий отримує по одному очку за кожен свій пошук правильної відповіді (карти на жовтій стороні), а також два додаткових очка, якщо згадав всі правильні відповіді перед пробудженням.

ОЧКИ ДУХАМ
Добрі духи отримують по одному очку за кожну правильну відповідь (карти на жовтій стороні), злі - по одному очку за неправильні відповіді (на синьому боці). Пересмішника дається по одному очку за кожну карту на жовтій стороні, якщо карт порівну, плюс два додаткових очка. Якщо різниця між стопками становить одну карту, пересмішник отримує окуляри за кількістю карт в більшій стопці. Якщо різниця дві карти або більше, пересмішник отримує окуляри за кількістю карт в меншій стопці.

КІНЕЦЬ ГРИ
У новому раунді сплячим стає наступний гравець за годинниковою стрілкою. Гра закінчується після того, як кожен учасник по разу побуває сплячим. Гравці підсумовують переваги, досягнуті в процесі партії. Перемагає гравець з найбільшою кількістю очок.

Характеристики
ВікВід 7 років
ТематикаАсоціації
Кількість гравцівВід 2 до 10
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре